GÜNDEM HABERLERİ Bu haber 3925 kez okundu
23 Ekim 2020, Cuma - 16.07

PTT 180. yaşını kutluyor

Posta Telgraf Teşkilatı'nın (PTT) 180'inci kuruluş yıl dönümü kutlamaları kapsamında Sakarya’da düzenlenen etkinlikle PTT araçları konvoyla şehri turladı.

PTT 180. yaşını kutluyor

PTT AŞ, 180. kuruluş yıldönümünü kutluyor. PTT olarak hizmet çeşitliliğini her geçen gün artırmayı sürdürdüklerini söyleyen Sakarya PTT Başmüdürü Turan Gür, “43 Gidilmeyen yere gitmek ve olunmayan yerde olmak ilkesini Türkiye’nin her köşesinde hayata geçiriyoruz” dedi

Posta Nezareti olarak 23 Ekim 1840 tarihinde kurulan PTT AŞ, 180. kuruluş yıldönümünü kutluyor. PTT olarak, yenilikçi bakış açısıyla, teknolojik yatırımları, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla da ürün ve hizmet çeşitliliğini her geçen gün artırmayı sürdürdüklerini söyleyen Sakarya PTT Başmüdürü Turan Gür, “Türkiye’nin en köklü kurumları arasında yer alarak, posta, kargo, lojistik, e-ticaret, bakanlık ve sigortacılık gibi sektörlerde ülkemize hizmet etmeye devam ediyoruz. Posta sektörünün yanı sıra bugün bilgiyi anında paylaşabilen ve küreselleşen bir dünya pazarında söz sahibi olmak için iddialı olduğu sektörlere odaklanan bir kurum olmayı hedefliyoruz. Tüketicinin daima yanında olan gücünü tüketicimizden alan bir yaklaşımla. 43 bini aşkın çalışanımız ve 5 bini aşkın hizmet noktamız sayesinde gidilmeyen yere gitmek ve olunmayan yerde olmak ilkesini Türkiye’nin her köşesinde hayata geçiriyoruz” dedi.

180. MÜŞTERİYE ÖDÜL

Başmüdür Gür, sözlerini şöyle sürdürdü: “Hizmetlerimizi teknolojik alt yapımızla güçlendirirken, aynı zamanda yurt içi pazarda rekabetin getirdiği avantajımızı sürdürüyor diğer yandan da uluslararası faaliyetlerle kurumumuzu bir adım öteye taşıyoruz. Bir dünya markası olma yönünde çalışmalarımızı hızlandırarak sektörel anlamda yeniliklerin öncüsü olan inovasyon, Ar-Ge ve dijitalleşmeyi ön planda tutarak 180 yıl önce atılan tohumların meyvelerini alıyoruz. Teknolojik yatırımlarıyla Türkiye’nin yarınına değer katarak önemli bir aktör olarak, ülkemizin dünya ile entegrasyonunu sağlamaya devam ediyoruz. Ülkemizde ve dünyada posta teşkilatlarının öneminin anlaşıldığı pandemi döneminde, tıpkı dün olduğu gibi bugün de milletimizin en büyük de milletimizin en büyük destekçisi olan PTT Ailesi olarak, ülkemizin için mesai mefhumu gözetmeksizin canla başla çalıştık. Bu süreçte büyük bir vefa örneği sergileyen PTT emekçiler, maske dağıtımından sosyal yardımlara, maaş ödemelerinden lojistik hizmetlere kadar birçok konuda vatandaşların yanında oldu. Her geçen gün kendini ve hedeflerini geliştiren PTT Ailesi olarak, ülkemizi her alanda temsil etme anlayışımızı sürdürürken, 2023 hedeflerimize de sağlam adımlarla ilerliyoruz.” Öte yandan rapor parası almak için PTT’ye gelen Recep Koyunlu, 180. müşteri olduğu için çeşitli ödüllerle ödüllendirildi.

VİDEO - Posta Telgraf Teşkilatı'nın (PTT) 180'inci kuruluş yıl dönümü kutlamaları kapsamında Sakarya’da düzenlenen etkinlikle PTT araçları konvoyla şehri turladı.

1/3
PTT 180. yaşını kutluyor
PTT 180. yaşını kutluyor
2/3
PTT 180. yaşını kutluyor
PTT 180. yaşını kutluyor
3/3
PTT 180. yaşını kutluyor
PTT 180. yaşını kutluyor

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...