Avrupa futbolunun en prestijli organizasyonu olan UEFA Şampiyonlar Ligi'nin heyecanı dorukta! 07 Mayıs Salı günü, futbol tutkunlarını ekrana kilitleyecek müthiş bir maç var: Paris Saint-Germain (PSG) ile Borussia Dortmund karşı karşıya gelecek.

Bu dev maç, Türkiye'de futbolseverlerin izleyebileceği birkaç farklı kanal üzerinden yayınlanacak. TV 8 Buçuk, CBC Sport ve Exxen kanalları, mücadeleyi canlı olarak ekranlara taşıyacaklar.

TV 8 Buçuk Frekans ve Platform Bilgileri: TV 8 Buçuk kanalını izlemek isteyenler, Digiturk 55, D Smart 47, Tivibu 52 ve Vodafone TV 29 numaralı kanallara geçiş yapabilirler. Ayrıca Türksat uydusu ve internet üzerinden de şifresiz olarak izlenebilir.

CBC Sport Frekans ve Platform Bilgileri: CBC Sport kanalı, Azerspace 46E numaralı kanal üzerinden izlenebilir. Türksat uydusu ve internet üzerinden ise şifreli olarak yayınlanacak.

Exxen Frekans ve Platform Bilgileri: Exxen, belirli bir kanal numarasına sahip olmadığı için, Türksat uydusu ve internet üzerinden şifreli olarak izlenebilir.

Maç, Paris'in gözde stadyumu Parc des Princes'te oynanacak. Saat 22:00'da başlayacak olan mücadele, futbol tutkunları için nefesleri kesecek anlara sahne olacak.

Fotoğraf: Sosyal Medya

Kaynak: HABER MERKEZİ