Sakarya Ali Arslan Süper Amatör Küme play-off müsabakaları, bugün oynanacak mücadeleler ile start alacak. Sezon boyunca play-off’lara girebilmek için büyük mücadele veren; İzlog Pamukovaspor, Sakarya Çarkspor, Yeşilyurt Beldespor, Serdivanspor, Kazımpaşa Birlikspor, Ferizlispor, As Akyazıspor ve Arifiye Doğanspor, Bölgesel Amatör Ligi’ne yükselmek ve iyi bir başlangıç yapmak için sahaya çıkacak.

KAZANMAK İÇİN ÇIKACAKLAR

Ali Arslan Süper Amatör Play-Off mücadelelerinin ilk hafta maçları yarın Erenler 1 ve 2 numaralı sahalarda oynanacak. İlk hafta müsabakalarında; Ferizlispor2011 ile Serdivanspor, As Akyazıspor ile Arifiyespor, Yeşilyurt Beldespor ile Kazımpaşa Birlikspor ve Sakarya Çarkspor ile İzlog Pamukovaspor karşı karşıya gelecek. İftar öncesinde ve sonrasında oynanacak müsabakalara taraftarların ve futbol severlerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

“BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR”

Play-off müsabakaları öncesinde açıklamalarda bulunan Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir; “Sakarya Süper Amatör Küme’nin iki ayrı grubunda sezon boyunca büyük çekişme yaşandı. Takımlar, play-off’lara kalabilmek için büyük mücadeleler verdi. Bugün hayırlısıyla ilk hafta maçları oynanacak. İnşallah Ramazan boyunca turnuva devam edecek. İftardan önce, iftardan sonra bütün vatandaşlarımızı maçlara bekliyoruz. Yine güzel bir ortamın oluşacağını tahmin ediyoruz. Bütün takımlara başarılar diliyorum.” dedi. 

Muhabir: Serkan ARUTAN