Akyazı'nın köklü kulüplerinden Pazarköy Eğitim Spor, bayramın 3. günü kendi sahasında muhteşem bir program düzenleyerek şampiyonluk kupasını ASKF başkanı Yaşar Zımba'nın elinden aldı ve çifte bayram kutlaması yaptı.

Pazarköy Eğitim Spor Kulübü, 1. Amatör Lig'de play-off'a kalarak final maçında Tekspor'u mağlup ederek şampiyonluğa ulaşmış ve Süper Amatör Lige çıkmıştı. Kulübün başkanı Selim Kurt ve yönetim kurulu, bayramın üçüncü günü Pazarköy Stadı'nda görkemli bir organizasyon düzenledi. Programda yemek ikramının yanı sıra çocuklar da unutulmadı; onlar için balonlar, kaydıraklar ve çeşitli oyun grupları hazırlandı.

Pazarköy Eğitimspor'un şampiyonluk kutlamalarına protokol üyeleri büyük ilgi gösterdi. Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, İlçe Spor Müdürü Adem Altun, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, MHP İlçe Başkanı Soyhan Sofuoğlu, Ak Belde AŞ Genel Müdürü Feyzi Bora, Pazarköy Muhtarı Zekeriya Akcan, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, Pazarköy Eğitim Spor'da geçmişte futbol oynayan eski sporcular ve vatandaşlar da kutlamaya katıldılar.

Kutlamanın sonunda Pazarköy'e şampiyonluk kupası Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir tarafından verildi.

Kaynak: Haber MERKEZİ