Sakarya'nın en çok tercih edilen marketlerinden olan ve kaliteli hizmet anlayışıyla adını duyuran Özpaş Süpermarket'in 24.Şubesi Adapazarı Camili Mahallesi'nde açıldı.  5 bin 500 metre karelik alanda açılan Özpaş 24. Şubesinin içinde birçok yenilik yer alıyor. Vatandaşlar açılan bu şubede Oyun parkı ve züccaciye bölümü gibi birçok yeni alandan faydalanabilecek. 

15 Temmuz Camili Mahallesi’nde Sakarya Valiliği karşısındaki şehrin en büyük camii olan Şeyh Edebali Camii altında yeni konsepti ile hizmete sunulan Özpaş Market’in Yenikent halkına hizmet sunacağını belirten Ertan ve Ertuğrul Öztürk kardeşler, “Şehrimize hayırlı olsun” dedi.

YOĞUN KATILIM
Adapazarı Camili Mahallesi'nde yapılan açılış törenine Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Özden, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Kuriş,  Deva Partisi İl Başkanı Mehmet Erdoğan, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Ömer Arslan, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Enver Tok, Sakarya İl Müftüsü Hasan Başiş, Ticaret İl Müdürü Emre Atmaca, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ziya Cevherli, Ticaret Sanayi Odası Meclis Başkanı Erdem Ercan, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Ticaret Borsası Meclis Başkanı Bekir Uztürk, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin ve Sakarya İpek Yolu Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Fatih Kıcır katılım sağlandı.