Başkan Osman Çelik, davetlere icabet ederek hareketli bir hafta sonu geçirdi. İlk olarak Ebru Çengel ve Alihan Davarcı’nın nişan törenine katılan Başkan Çelik; “Çengel ve Davarcı ailesinin kıymetli evlatları Ebru Çengel ve Alihan Davarcı’nın nişan törenlerine katılarak mutluluklarını paylaştık. Her iki aileye hayırlı olsun. Çiftimize iki cihan saadeti ve mutluluklar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Aynı gün içinde Hüsna Şen ile Kerem İnekçioğlu çiftinin düğününe katılan ve genç çiftin nikahını kıyan Osman Çelik; “Hüsna ve Kerem kardeşlerimizin düğün merasimlerine katılıp nikahlarını kıydık. Adet olduğu üzere aile cüzdanını gelin hanıma takdim ettik. Rabbim bir ömür boyu mutlu, mesud eylesin. Hayırlı evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin. Şen ve İnekçioğlu ailelerini de tebrik ediyorum.” şeklinde konuştu.

Başkan Osman Çelik son olarak, Otuzikievler Mahallesi’nde yaşayan Kazım Akarsu’nun asker uğurlamasına katıldı. Burada hazır asker Kazım Akarsu’nun kınasını yakıp ardından mahalle sakinleriyle kasap oynayan Çelik; “Otuzikievler Mahallemiz gençlerinden Kazım Akarsu kardeşimizin asker uğurlama merasimine katılarak asker kınasını yaktık. Ardından omuz omuza kasap oynadık. Değerli Kazım kardeşime ve tüm askerlerimize hayırlı görevler diliyorum. Rabbim ayaklarına taş değdirmesin.” dileğinde bulundu.

Muhabir: Serkan ARUTAN