Kanal D'nin izleyiciyle buluşturduğu "Evrim Akın İle Ev Gezmesi" programı, bu hafta ünlü gazeteci, şarkıcı, sinema eleştirmeni ve hayvan hakları savunucusu Ömür Gedik'in Beykoz'daki 4 katlı villasına konuk oldu. Program, Ömür Gedik'in evindeki sırları ve özel detayları gün yüzüne çıkardı.

Ömür Gedik'in Beykoz'daki villasının kapıları, "Evrim Akın İle Ev Gezmesi" kameraları için aralandı. Salonda hakim olan bej ve siyah tonlar, sade dekorasyon anlayışını yansıtıyor. Şık aksesuarlar, objeler ve özenle seçilmiş fotoğraflar, odanın atmosferini tamamlıyor. Program sırasında Ömür Gedik, evinin dekorasyon tercihleri hakkında keyifli anılarını paylaştı.

Ünlü gazeteci, sinema eleştirmeni ve hayvan hakları savunucusu Ömür Gedik'in 30 kedisiyle birlikte yaşadığı villasında, her detay hayvanlar için düşünülmüş. Bahçe manzaralı mutfak ise sadeliğiyle dikkat çekiyor. Kediler için özel hazırlanmış boğaz manzaralı balkon ve odalar arasında geçiş yapabildikleri özel tünel, evin özgün özellikleri arasında yer alıyor.

Ömür Gedik, evindeki akvaryumunun ilginç hikayesini de programa katılan izleyicilerle paylaştı. Sazan balıklarını korumak için evinde akvaryum bulunduran Gedik, evin her köşesinde hayvansever dokunuşlarla karşılaşıldığını belirtti.

Programın en çarpıcı anlarından biri ise Ömür Gedik'in aşk hayatına dair yaptığı itiraflar oldu. Uzun yıllardır ünlü şarkıcı Ferhat Göçer ile aşk yaşayan Gedik, hayat arkadaşının telefonunu karıştırdığını söyleyerek, "Kimle mesajlaştığı, programının ne olduğunu merak ederim ve telefonuna bakarım. İlk yıllarımızda daha çok karıştırıyordum, artık o kadar çok bakmıyorum" dedi.

"Evrim Akın İle Ev Gezmesi" programı, ünlülerin evlerine konuk olarak, sıradışı dekorasyon detaylarını ve ünlülerin günlük yaşamlarını izleyicilere aktarmaya devam ediyor.

Editör: Haber Merkezi