Gamze'nin ev tutma kararı, aile içinde beklenmedik bir şaşkınlık yaratırken, Nilüfer'in getirdiği haber moralleri altüst etti. Ömer'in ev kararıyla ilgili tepkisi, aile içinde gerilime neden olurken, Gamze, oğlu ve ailesi için huzurlu bir yuvanın vazgeçilmez olduğunu düşünerek kararından vazgeçmiyor.

Gamze'nin ev tutma kararı aile içinde şaşkınlığa yol açarken, Nilüfer'in getirdiği haber moralleri bozdu. Ev konusundaki adımı doğru bulmayan Ömer'in tepkisi, aile içinde duygusal bir gerilime neden oldu. Ancak Gamze, oğlu ve ailesi için huzurlu bir yuvanın olmazsa olmaz olduğunu düşünerek kararından dönmeye niyetli değil.

Tahir, Vicdan'ı zor bir durumdan kurtarmak için bir kez daha Nurettin'den yardım isterken, oğlunun durumundan şüphe duyan Reşat ise Tahir ile yeni bir tartışma yaşadı. Tahir'in kendisini yeterince takdir etmediğini düşünmesi ise gerilimi daha da artırdı. Ancak Tahir, oyunun farkında değil.

Nisa'nın boşanma kararına rağmen çocuklarının Hakan'a ihtiyaç duyduğunu fark etmesi, onu ikilemde bıraktı. Eda ve Emine ise para kazanma ve ünlü olma hayalleri kurarken, büyük bir kumpasın içine düştüklerini fark ettiler.

Ömer ve Gamze'nin ev konusundaki anlaşmazlığı devam ederken, Nevzat, Gamze'yi kardeşinin tehlikeli olabileceği konusunda bir kez daha uyardı. Gamze, Şule'nin asıl amacını öğrenmeye çalışırken, karşılaştığı manzara karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Ömer 36. Bölüm Linki

Editör: Haber Merkezi