İSTANBUL (AA) -

Şirketten yapılan açıklamaya göre, aktif yaşamları, özgür ve özgün stilleri ile ön plana çıkan Eda Zamanpur ve Miro Gerede Erkaya ile gerçekleştirilen N-Tech tema çekiminde, fonksiyonel ve dinamik şıklık vurgulandı. Daima hareket halinde ve doğa ile iç içe olan imaj karelerinde ise kışın soğuk havalarında bile tüketicilerin içini ısıtacak, sıcak bir hikaye anlatılıyor.

Tasarım ve teknolojinin kesişim noktasında hayat bulan N-Tech kadın koleksiyonu ile gri ve lime renginin ön planda olduğu fonksiyonel yelekler ve montlar, pantolon ve kapşonlu sweatshirtler, triko ve etek, elbiseler ile hafta sonu stilini ön plana çıkarıyor. Sıcaklık ve stilin birleşimi olan bu parçalar, hafta sonu stilinin kış vazgeçilmezleri arasında yerini almayı hedefliyor.

Sabah yürüyüşlerinden arkadaş buluşmalarına kadar her hafta sonu aktivitesine uygun şık ve konforlu bir stil tüketiciyi bekliyor.

Teknik kumaşlar ve konforlu tasarımlar, aktif bir yaşam süren ve hafta sonu doğada vakit geçirmeyi seven erkekleri, N-Tech koleksiyonuna davet ediyor. Sweatshirtler, trikolar ve rahat kesim jogger pantolonlar, hafta sonu gezileri ve etkinlikleri için ideal kombinler oluşturulmasına yardımcı oluyor.

N-Tech, modern kadın ve erkeklerde aktif bir yaşam tarzını benimseyenler ve stilini önemseyenler için çok yönlü kullanım alanları ile fonksiyonel bir şıklık da sunuyor.

Kaynak: