EKONOMİ HABERLERİ Bu haber 1125 kez okundu
11 Ağustos 2020, Salı - 18.24

MÜSİAD üyeleriyle buluştu

MÜSİAD Sakarya Şubesi, Serdivan’da faaliyet gösteren üye Mümin Burucu’nun iş yerinde bir araya geldi. İlçe bazlı üye buluşmalarının ilkine Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar konuk oldu.

MÜSİAD üyeleriyle buluştu

BAĞLARIMIZ GÜÇLENMELİ
Açılış ve selamlama konuşmasını gerçekleştiren Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu; “MÜSİAD olarak şehrimizin ekonomisinde önemli bir yer tutuyoruz. Bizler bu çarkın işleyen dişlileriz ve üyelerimiz ile birlikte daha çok üretim, daha çok istihdam mottosuyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Birbirimizle bağlarımız ne kadar iyi olursa, birbirimize ne kadar destek olursak o kadar güzel çalışır, birbirimize ve şehrimize o kadar fayda sağlamış oluruz.” dedi.

1/3
MÜSİAD üyeleriyle buluştu
MÜSİAD üyeleriyle buluştu


MESLEK LİSELERİ
Filizfidanoğlu, üyelere MÜSİAD’ın yapmış olduğu bazı faaliyet ve çalışmalardan bahseden ve özellikle kadim medeniyetimizde yer alan Karz-ı Hasen Sandığı hakkında bilgiler aktardı. Bunun yanında üyelerin tanıtımı ve ticaretinin artırılmasına yönelik çalışmalardan da bahsederken, ihracatın artırılması ile ilgili görüşlerini dile getirdi. Son olarak nitelikli personelin sağlanması gerektiğine vurgu yapan Filizfidanoğlu, meslek liseleri ile ilgili ortak çalışma gerçekleştirmek istediklerini ifade etti.
BAŞKAN ALEMDAR 
Üyelerle birlikte istişareler gerçekleştiren, faaliyet alanlarını ve sorunlarını dinleyen Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, yeni açılmış olan Petrades Cafe’ye de hayırlı olsun temennilerinde bulundu. Başkan Filizfidanoğlu toplantıya katılan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a ve üyelere teşekkür etti.

2/3
MÜSİAD üyeleriyle buluştu
MÜSİAD üyeleriyle buluştu
3/3
MÜSİAD üyeleriyle buluştu
MÜSİAD üyeleriyle buluştu

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...