Faili meçhul olaylar ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı, Türk televizyon sunucusu, gazeteci ve program yapımcısıdır. 17 Temmuz 1973 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun olan Anlı, televizyon kariyerine gazetecilikle başlamıştır.

Müge Anlı'nın televizyon kariyerindeki en bilinen programı, ATV kanalında yayınlanan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" adlı canlı yayın talk show programıdır. Bu programda, kayıp kişilerin bulunması, cinayetlerin çözülmesi gibi konular ele alınmakta ve izleyicilere yardım çağrısında bulunulmaktadır. Program, Türkiye'de geniş bir izleyici kitlesi tarafından takip edilmekte ve sosyal sorumluluk projelerine odaklanmaktadır.

Müge Anlı'nın profesyonel kariyeri boyunca toplumun çeşitli kesimlerinden gelen sorunları dile getiren birçok program ve belgeselde de yer aldığı bilinmektedir. Televizyonculuğunun yanı sıra, gazetecilik ve sosyal sorumluluk projeleriyle de tanınan Müge Anlı, Türk medya sektöründe önemli bir isim olarak kabul edilmektedir.

Müge Anlı canlı izle linki araştırılıyor. Hafta içi her gün ekranlarda yer alan ve milyonların takip ettiği Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayın izle! vatandaşlarımız tarafından araştırılmakta.

MÜGE ANLI SON BÖLÜM NELER OLDU?

Ankara'da sırra kadem basan Hasan Hüseyin Çelik'le birlikte kaybolan aracının içinde görülen iki kişinin programda ortaya çıkmasıyla Hasan Hüseyin Çelik'e ne oldu sorusu da yanıt buldu. 50 yaşındaki iki çocuk babası adam cinayet kurbanı oldu. Öldürülüp parası tatilde harcanan Hasan Çelik'in katil zanlısı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

18 yaşındaki Ceylan Koca bulundu. Yayına bağlanan 2 aylık hamile kadın güvenli yerde olduğunu, eşinin kendisine şiddet uyguladığı için gittiğini söyledi. Eşi Mustafa bunun doğru olmadığını söylerken anne Gülden Hanım ise, kızına 'sen gel ben seni ona vermem dedi. Ceylan Koca annesinin yanına gideceğini söyledi.

Tamcihan ve Sibel Hanım kızlarını aramak için stüdyodaydı. Kızlarının liseden yakın arkadaş olduklarını, sürekli görüştüklerini evden kaçmaları için bir sebep olmadığını söylediler. Kızlarına seslenen anneler bir an önce bulunmasını istedi.

18 yaşındaki Gülistan'a 262 gündür ulaşılamıyor. 18 yaşındaki Gülistan'ı aramak için yayına gelen annesi Emine Hanım, kızının Mayıs'tan beri olmadığını, ağabeyinin patronuyla kaçtığını ama onunda evli olduğunu söyleyerek bir an önce geri gelmesini istedi.

Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı'nın sunuculuğunu üstlendiği reyting rekortmeni televizyon programı Türkiye'nin gündemini belirlemeye devam etmekte.  Programın sıkı takipçileri Müge Anlı canlı izle ekranı araştırmasına çıktı. Müge Anlı Tatlı Sert 6 Şubat 2024  son bölüm canlı izle...

Müge Anlı Tatlı Sert İzle   6 Şubat 2024 İzle

Haber Merkezi 

Editör: Haber Merkezi