HÜNERLERİNİ SEGİLEDİLER
17 Ağustos Futbol turnuvasında Erenler 54 Spor Kulübü, Altınada Spor Kulübü, Nejat Ersin Spor Kulübü, Sakaryaspor Futbol Okulu, 54 Futbol Kulübü ve Yazlıkspor takımlarının 2014 doğumlu sporcuları boy gösterdi. Turnuvayı Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, sporcu aileleri ve antrenörler takip etti. Deprem şehitleri anısına düzenlenen turnuvada minik yetenekler hünerlerini sergiledi. 

8-9 YAŞ YER ALDI
Yazlık sahasında oynanan maçlarda takımlar turnuvada yer alan tüm ekiplerle karşılaştı. Birbirinden gollü ve keyifli maçların oynandığı turnuvada sporcuların sergilediği performans ailelerden beğeni topladı. Tüm takımlara kupa verildiği turnuvada kimse sahadan üzgün ayrılmadı. 2014 ve 2015 doğumlu sporcuların yer aldığı müsabakalarda atılan güzel golleri veliler ayakta alkışladı. 

DEMİR’DEN TEBRİK
Turnuvayı dikkatle takip eden Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir yaptığı açıklamayla sporcuları ve antrenörleri kutladı. Demir, “Böylesine içimizi yaralayan bir olayın anısına miniklerin turnuvada buluşması çok güzel oldu. Deprem gerçeğini unutmamamız, çocuklarımıza da aşılamamız gerekiyor. Turnuvaya katılan tüm takım ve sporcularımıza teşekkür ediyorum. Hepsini tebrik ediyor, alınlarından öpüyorum. Çok güzel mücadeleler verip güzel goller attılar. Onlar bizim geleceğimiz.” ifadelerini kullandı. S