Grup maçlarında da milli takımın peşini bırakmayan Tatangalar, Almanya’da düzenlenen EURO 2024 boyunca şehir şehir gezerek milli takımı desteklemeye devam ediyor. Tatangalar, Berlin'de Hollanda ile oynanacak çeyrek final maçında da tribündeki yerini alarak milli takıma destek olacak. 

Öte yandan Tatangalar'ın sevilen isimlerinden Süleyman Kala, Emre Ergün ve Ertuğrul Kapısız Yeni Sakarya ekibine konuşarak duygularını dile getirdi.

"HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ"

Emre Ergün, ‘’ Sakaryaspor’u nasıl seviyorsak A Milli takımın yanında da öyle olmalıyız. Elimizden geldiğince her zaman yanında olacağız. Tek inancımız finalde ay yıldızlı formayı görmek.’’ dedi.

"GÖNÜLDEN BAĞLIYIZ"

Milli takımın her zaman yanında olduğunu dile getiren Süleyman Kala ise, "Sakaryaspor'umuza olduğu gibi Milli Takımımıza da gönülden bağlıyız. Birlik ve beraberlik içerisinde her zaman yan yana olacağız. Türkler her yerde" diye konuştu.

Sakarya'nın sevilen isimlerinden olan Ertuğrul Kapısız'da yenisakarya.com muhabirine yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

 '' Avusturya maçı çok heyecanlıydı. Arda Güler'e karşı rakip taraftarların çirkin eylemleri oldu. Ancak; Arda Güler tüm dünyaya nasıl bir futbolcu olduğunu gösterdi. A Milli takımımız inanıyoruz ki şampiyon olacak. Türkiye'de ve özellikle Sakarya'da eşi benzeri görülmemiş bir mutluluk yaşanacak.'' 

TAKIMIMIZA İNANIYORUZ

Sakarya'nın sevilen isimlerinden olan Ertuğrul Kapısız'da yenisakarya.com muhabirine yaptığı açıklamada şunları dile getirdi, "Avusturya maçı çok heyecanlıydı. Arda Güler'e karşı rakip taraftarların çirkin eylemleri oldu. Ancak; Arda Güler tüm dünyaya nasıl bir futbolcu olduğunu gösterdi. A Milli takımımız inanıyoruz ki şampiyon olacak. Türkiye'de ve özellikle Sakarya'da eşi benzeri görülmemiş bir mutluluk yaşanacak.''

Muhabir: Süleyman DOĞRU