AK Parti Sakarya tam kadro sahada. Milletvekili Adayı Ertuğrul Kocacık, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları ile birlikte Adapazarı’nı karış karış gezdi, esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi, araba ve sebze pazarlarında vatandaşlarla buluştu, Evren Mahallesi’nde iftara katıldı, Güneşler’de kahvehane toplantısı yaptı ve Karadere Mahallesi’ndeki sahur buluşması ile Adapazarı programını tamamladı. 

KOCACIK: DOĞRUSU AK PARTİ 
Programla ilgili düşüncelerini paylaşan ve gösterilen teveccüh için teşekkür eden AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ertuğrul Kocacık, “Adapazarı Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu, İlçe Başkanımız Samet Çağlayan ve dava arkadaşlarımızla birlikte mahalle mahalle hemşehrilerimizle buluştuk, Cumhurbaşkanımızın Türkiye Yüzyılı vizyonunu anlattık. Çok güzel bir teveccüh var, kıymetli hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. Milletimiz en doğru kararı verecek ve oyunu güven ve istikrardan, Cumhurbaşkanımızdan ve AK Parti’mizden yana kullanacaktır.” ifadelerini kullandı. 

IŞIKSU: “AŞKLA ÇALIŞIYORUZ”
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti için aşkla çalıştıklarını vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, “Kıymetli Milletvekili Adayımız Ertuğrul Kocacık ile muhabbet dolu güzel bir günü tamamladık. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Değerli hemşehrilerimize yakın ilgileri için kalbi şükranlarımızı sunuyoruz. Adapazarı olarak gece gündüz aşkla çalışıyor, doğru adımlarla yola devam ediyoruz. Seçimleri inşallah zaferle neticelendireceğiz.” diye konuştu.

HABER MERKEZİ