TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşan MasterChef All Star'ın 13 Aralık tarihli bölümünde nefes kesen anlar yaşandı. Ratatouille düellosunda kıyasıya rekabetin ardından dokunulmazlık oyunu sonuçlandı.

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda, kırmızı ve mavi takım Ratatouille düellosunda karşı karşıya geldi. Kaptanlıklarını Kıvanç ve Sergen'in üstlendiği takımlar arasındaki mücadelede, kırmızı takım başarılı bir performans sergileyerek dokunulmazlığı kazandı.

Gecenin sonunda bireysel dokunulmazlığı ise Dilara elde etti. Ancak mavi takımın kaybetmesiyle eleme potasına giren isim belirlendi. Bu haftanın eleme adayları Esra ve Cemre oldu.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları arasında gerçekleştirilen bireysel dokunulmazlık içinse siyah önlükler giyildi. Müzayede ürünleriyle yapılan ikinci etapta en iyi tabağı çıkaran isim ise Dilara oldu. Böylece Dilara, hem takım dokunulmazlığını hem de bireysel dokunulmazlığı kazanarak haftayı çifte zaferle tamamladı.

Gecenin sonunda yapılan eleme oylaması sonucunda eleme potasına Cemre girdi. Esra ve Cemre arasındaki mücadele, izleyicileri büyük bir merak içinde bıraktı. MasterChef All Star'da gerilim ve rekabet hafta hafta artarken, yarışmacılar zorlu mücadelelerle finale doğru ilerliyor.

TV8 MasterChef Türkiye 179. bölüm izle

MASTERCHEF YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLA!

Editör: Haber Merkezi