Başkan Babaoğlu, Hendek Küçük Sanayi Sitesi’nde ilk olarak kooperatif başkanı Sedat Demirel ve yönetimiyle bir araya geldi. Daha sonra beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Burhan Namlı, Meclis üyesi adayları ve kooperatif başkanı Demirel ile birlikte esnafları iş yerlerinde ziyaret etti.

Esnafın Ramazan ayını tebrik eden ve işlerinde kolaylıklar dileyen Başkan Babaoğlu, 31 Mart seçimleri içinde destek istedi. Daha önceki tüm ziyaretlerinde olduğu gibi Başkan Babaoğlu’na Hendek Küçük Sanayi Sitesi esnafının da ilgisi büyük oldu.

“TEVECCÜH GÖRÜYORUZ”

Seçim çalışmalarını ve küçük sanayi sitesi esnafına yönelik ziyaretlerini değerlendiren Başkan Babaoğlu, “Halkımızdan, esnafımızdan büyük teveccüh görüyoruz. İnşallah 31 Mart seçimlerinin kazananı Cumhur İttifakı ile tüm Hendek olacak. İlgi ve destekleri için esnafımıza, tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Şehrimizi daha güzel yarınlara hep birlikte taşıyacağız” dedi.

Başkan Babaoğlu, sanayi sitesi yanındaki halı sahada antrenman yapan Hendekspor futbol okulu öğrencilerini de ziyaret ederek, penaltı atışı gerçekleştirdi.

DEMİREL’DEN TEŞEKKÜR

Kooperatif başkanı Sedat Demirel ise, Hendek Belediyesi’nin küçük sanayi sitesinde yaptığı çalışmaları anımsatarak “Burada yapılan çalışmalarla sanayimizin çehresi değişti, güzelleşti. Belediye Başkanımız Sayın Turgut Babaoğlu’na teşekkür ediyoruz. Allah yolunu açık etsin” dedi.

Kaynak: basın bülteni