AK Parti Ferizli İlçe Teşkilatı Kadın ve Gençlik Kolları, Milletvekilleri Lütfi Bayraktar ve Ertuğrul Kocacık’ın katılımıyla bir istişare toplantısı düzenledi. İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Tenha ve Gençlik Kolları Başkanı Ömer Kolaşalı ile birlikte partililerin hazır bulunduğu toplantıda, seçim çalışmaları değerlendirildi ve seçime bir hafta gibi kısa bir süre kala yapılacak faaliyetler üzerinde duruldu.

Toplantı sonrasında değerlendirme yapan Lütfi Bayraktar, “Milletvekilimiz Sn. Ertuğrul Kocacık ile birlikte, Ferizli İlçe Kadın ve Gençlik Kolları üyelerimizle bir araya gelerek seçim sürecindeki çalışmalarımızı değerlendirdik. Kadın Kolları Başkanımız Sn. Fatma Tenha ve Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Ömer Kolaşalı’ya ve teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum,” şeklinde konuştu.

Ertuğrul Kocacık ise, “Ferizli Milletvekilimiz Lütfi Bayraktar ile birlikte AK Parti Ferizli Kadın Kolları Teşkilatımızla istişare toplantımızı gerçekleştirdik. Teşkilatlarımızın tüm unsurlarıyla her zaman olduğu gibi hemşehrilerimizle gönül köprüleri kurarak 31 Mart zaferi için hazırız,” dedi.

Muhabir: Şevval GEÇİN