PROTOKOL KATILDI
Kocaali’de yapılan Karapelit Bahar Futbol Turnuvasında final heyecanı yaşandı. Karapelit futbol sahasında oynanan final maçlarına Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar, Ak Parti ilçe Başkanı Ersan Demir, CHP ilçe Başkanı, Kocaali Belediye Başkan yardımcı Mehmet Şanlı, Kocaali Belediyesi Meclis üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Hazar, muhtarlar, sporseverler ve sporcular katıldı.

ŞAMPİYON BELLİ
Karapelitde gerçekleştirilen turnuvada Pazar günü oynanan final maçı nefesleri kesti. Çakmaklı ile Dörtyol Gençlik final maçında karşılaştı. 4 golün atıldığı final maçından 3-1 galip ayrılan Çakmaklı şampiyonluk ipini göğüsledi. Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlara düzenlenen törenle kupa ve madalyaları takdim edildi.

ALİ SARIOĞLU’NDAN TEŞEKKÜR
Karapelit Mahalle Muhtar Ali Sarıoğlu Karaapelit Bahar Futbol Turnuvasını en güzel şekilde tamamladıklarını söyledi. SARIOĞLU, “Bu tür turnuvaları düzenlememizin  asıl amacı futbolun dostluk ve kardeşlik olduğunu pekiştirip güzel dostluklar kurabilmektir. Katkılarını bizden esirgemeyen Kocaali Belediye Başkanı Sayın Ahmet Acar’a, Turnuvaya katılan Tüm takımlarımıza, Turnuvamıza katkı sağlayan ana sponsorumuz Abatay Yapı İnşaat Celal Abatay başta olmak üzere tüm sponsorlarımıza, Turnuvanın ilk gününden son gününe kadar büyük emeği olan Karapelit Gençliğine, Hakem Temel Tarım ve ekibine, Kupa töreninde bizleri yalnız bırakmayan Sakarya Milletvekili Sayın Lütfi Bayraktar’a siyasi parti ilçe başkanlarımıza ve tüm protokole ve sporseverlere ve olmazsa olmaz değerli basın mensuplarına ve emeği geçen herkese Tertip Komitesi ve kendi adıma sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Şampiyon olan ve ödül alan takımlar ve sporcular

Şampiyon Çakmaklı
Turnuva ikincisi Dörtyol Gençlik
Turnuva üçüncüsü Din İnşaat
Final Maçının Adamı Ali Şükrü Çatalbaş 
Gol Kralı Din İnşaat Furkan Koç 12 Gol
En güzel Gol Çakmaklı Selim Akın
En Yetenekli oyuncu Çakmaklı Faruk Yanık
Em centilmen oyuncu 1001 Aperitif Tuncay Güllü 
En iyi Kaleci 1001 Aperitif Yasin Macuncu
En iyi Teknik sorumlu 1001 Aperitif Mustafa Kapar 
En centilmen takım Çukurspor

SERKAN ARUTAN