İLK DEVREDE 2 GOL
Sakarya 1.Amatör Küme C Grubu'nda şampiyonluğun iki adayı Kocaalispor ile Pazarköy Eğitimspor, Kocaali Suni Çim'de karşı karşıya geldi. Mücadeleye etkili başlayan ev sahibi ekip, 12. Dakika’da kaleci ile karşı karşıya kalan Furkan’ın yaptığı şık vuruş ile skorda 1-0 öne geçti. Erken gelen golün etkisi ile rakip kaleye yüklenen Kocaalispor, dakika 19’da Ali Şükrü’nün şık golü ile farkı ikiye çıkarttı. İlk yarı kuzey ekibinin 2-0'lık üstünlüğü ile sona erdi. 

SON SÖZÜ ORHAN SÖYLEDİ 
Karşılaşmanın ikinci yarısına hızlı bir giriş yapan Pazarköy Eğitimspor, dakika 46’da Salih’in attığı gol ile farkı 1’e indirdi. Bu golden sonra orta saha mücadelesi halinde geçen müsabaka’da iki ekip de rakip kalede pozisyon arasa da istediği fırsatları bulamadı. Farkı açmak için rakip kaleye yüklenen Kocaalispor, dakika 84’de Orhan Ekşi’nin şık kafa golü ile skoru 3-1’e getirdi. Müsabakada başka gol olmayınca Kocaalispor sahadan 3-1 galip ayrılarak puanını 36'ya yükseltti ve grupta liderliğini sürdürdü. 

Kocaalispor: Tolga*** Umut*** İlhan*** Abdülaziz*** Ensar*** Battal*** Orhan*** Ali Şükrü*** Abdülmecit*** Burak*** Furkan***

Teknik Direktör: Hasan Yılmaz Koç 

Pazarköy Eğitimspor: Onur* Levent* Metin* Burhan* Ozan* Alperen* Mustafa* Muhammet* Salih* Okan* Mehmet*

Teknik Direktör: Ali Pekdemir

Goller: Dk.12 Furkan İlyas Atmaca, Dk.19 Ali Şükrü Çatalbaş, Dk.84 Orhan Ekşi (Kocaalispor), Dk.46 Salih (Pazarköy Eğitimspor)