Arifiye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı İsmail Karakullukçu, AK Parti Ankara Milletvekili ve Gençlik Kolları Dış İlişkiler Başkanı Zehranur Aydemir'in katılımıyla, İlçe Gençlik Kolları tarafından düzenlenen gençlik buluşmasında gençlerle sahurda bir araya geldi. Buluşmaya, İlçe Başkanı Veysel Ünlü, meclis üyesi adayları ve partililer de katıldı.

AK Parti Gençlik Kolları Dış İlişkiler Başkanı Zehranur Aydemir, sahurda Arifiye'de olduklarını belirterek, gençlik aşkıyla ısındıkları bir sahur sofrasında buluştuklarını ifade etti. Aydemir, Sakarya'nın 31 Mart'ta 17'de 17 yapma hedefinde olduklarını vurgulayarak, Arifiye'de 5 genç belediye meclis üyesi adaylarının olduğunu söyledi ve her birinin ilçeyi en güzel şekilde temsil etmeye hazır olduğunu dile getirdi.

Gençlerin coşkusu ve ilgisiyle karşılanan Karakullukçu, ilçenin gelişmesi ve kalkınması için gençlerin enerjisi ve oluşturulacak sinerji ile yeni dönemde önemli hizmetlere imza atacaklarını belirtti. Karakullukçu, "Bugün, dünden nasıl daha güzelse, yarınlarımız da gençlerimiz sayesinde bugünden daha güzel olacak. Türkiyemiz, gençlerimizin omuzlarında yükselecek." şeklinde konuştu.

Muhabir: Serkan ARUTAN