ARİFİYE İÇİN KRİTİK HAFTA
Sakarya’yı Bölgesel Amatör Ligi 11. Grup’ta temsil eden takımlarımızdan Arifiye Kalaycıspor, ligde zirve mücadelesi vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta oynanan maçların ardından zirveyle puan farkını iyice eriten Kalaycıspor, pazar günü kendi sahasında Tekirdağspor’u ağırlayacak ve mücadele ettiği rakiplerinin puan kaybetmesini bekleyecek. Ligde üst sıralara yakın olan diğer temsilcimiz Hendekspor ise üst sıralar ile olan puan farkını eritmek için kendi sahasında Vefaspor ile kozlarını paylaşacak. 

DERBİ HAZIRLIKLARI TAMAM
Ligde Sakarya’yı temsil eden temsilcilerimizden Serdivanspor ile Hendek Dereköyspor bu hafta derbi maçında karşı karşıya gelecek. Alt sıralardan kurtulmak için mücadele eden Serdivanspor, Dereköyspor’u deplasmanda mağlup etmek ve rahat bir nefes almak istiyor. Hendek Dereköyspor ise kendi sahasında derbiden galibiyetle ayrılmak ve hanesine 3 puan yazdırmak için çabalayacak.

KAZIMPAŞA’DA MÜCADELE SÜRÜYOR
BAL’da alt sıralarda bulunan temsilcilerimizden Kazımpaşa Birlikspor, kümeye düşmesinin kesinleşmesine rağmen verdiği mücadele ile alkış alıyor. Son olarak ligin lideriyle karşılaşan Kazımpaşa Birlikspor, sahadan 1-1’lik eşitlikle ayrıldı ve ligin liderinin değişmesinde büyük rol oynadı. Birlikspor, bu hafta ise deplasmanda Çorluspor ile karşılaşacak ve galibiyet arayacak.