Kare Akademi, sağlık alanında eğitim veren öncü kuruluşlardan biridir. Bu alandaki deneyimi ve uzman kadrosu ile birlikte, işyeri hemşireliği alanında eğitim veren Online İşyeri Hemşireliği Kursu'nu düzenlemektedir. İşyeri hemşireliği, çalışanların sağlığının korunması ve iş yerindeki sağlık sorunlarına müdahale edilmesini sağlayan bir alandır. Bu kurs, iş sağlığı ve güvenliği alanında bilgi sahibi olmak isteyenlerin yanı sıra, sağlık sektöründe çalışmak isteyenler için de ideal bir seçenektir.

Kurs boyunca, işyerinde meydana gelebilecek sağlık sorunlarına karşı hazırlıklı olmayı öğrenmenize yardımcı olacak temel bilgileri edineceksiniz. Ayrıca, risk yönetimi, acil durum müdahaleleri, hastalık takibi ve işyerindeki sağlık sorunlarına yönelik tedavi yöntemleri gibi konularda da bilgi sahibi olacaksınız. Bunların yanı sıra, öğrencilere simülasyonlar ve vaka analizleri gibi pratik eğitimler de sunulacaktır. Böylece, gerçek hayatta karşılaşabileceğiniz durumlara hazırlıklı olacaksınız.

Kurs tamamen online olarak verilmektedir ve bu sayede öğrencilerin diledikleri zaman ve yerde eğitim alabilmelerine olanak sağlar. Ayrıca, kurs sonunda öğrencilere sertifika da verilmektedir.

Kare Akademi İşyeri Hemşireliği Kursu, iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilgi sahibi olmak isteyen herkese açıktır. Bu alanda kariyer yapmak isteyenler, sağlık sektöründe çalışmak isteyenler veya kendi iş yerlerinde sağlık sorunlarına müdahale edebilmek isteyenler için ideal bir eğitim programıdır. Kursa kayıt yaptırmak için Kare Akademi'nin resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kurs Detayları

·       Sınav Tarihi – 10 Aralık 2023

·       Son Kayıt Tarihi – 20 Eylül 2023

·       Eğitim Ücreti – 1500 TL (1 Nisan 2023 Tarihine kadar)

·       Eğitim Ücreti – 3000 TL (1 Nisan 2023 Tarihinden Sonra)

·       Kredi Kartına Vade Farksız 12 Taksit İmkanı

·       Tamamı Uzaktan Eğitim

? Sabah Grupları 09:00-15:00

? Akşam grupları; 15:00-21:00

? Hafta Sonu Grupları (Cumartesi-Pazar)

? İş İlanları Grubumuza Ücretsiz Üyelik

➕ Konu Anlatımlı Ders Kitabı

➕ Online Anlatımlı Ders Videoları/ Sınırsız Erişim Hakkı

➕ Online Denemeler

➕ Telegram Özel Ders Çalışma Grupları

➕ Hap Notlar

➕ Sınava Hazırlık Kampı

➕ Tamamı Uzaktan Eğitim/ Online

➕ Vade Farksız 12 Taksit Imkanı

✔️ Hemen Ön Kayıt Yaptırmak İçin WhatsApp Destek Hattı 0541 606 2000