DEPREMZEDELERE DESTEK
Asrın felatini yaşayan 11 il için Türkiye'de "Tek Yürek" kampanyasının ardından spor camiası da harekete geçti. Türkiye'yi sarsan büyük deprem felaketleri sonrası; Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı ve beINbeIN Medya Grubu ortaklığı ile yardım kampanyası düzenleniyor. A Spor, beINbeIN Sports, D Smart Sports, TivibuTivibu Spor, TRT Spor ve TV 8,5'un ortak canlı yayın gerçekleştireceği "Omuz Omuza" dayanışma ve yardımlaşma kampanyası, depremzedelere destek olacak.

ACUN YİNE YUVARLIYOR
Uzun soluklu kampanya süresince elde edilecek gelirler, deprem bölgesindeki vatandaşlarımızın barınma ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılacak.Acun Ilıcalı'nın sunduğu programda milyonlarca bağış toplanıyor.  Ilıcalı ise Tek Yürek kampanyasında olduğu gibi Omuz Omuza programında da yapılan bağışların yuvarlanması ile gündemde.

İşte yapılan bağışlar ve Acun'un yuvarladığı rakamlar...

*Faysal Ergün: "3 milyon TL"

* Acun Ilıcalı: "Ali Koç başkan aracılığıyla mı aradınız?" Benim özel hassasiyetim var. O yüzden 3 milyon TL olarak algılayamadım. 5 milyon TL diyelim."

* Faysal Ergün: "Başım gözün üstüne."

*Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım: "4 milyon 170 bin TL."

*Acun Ilıcalı: "5 milyona yuvarlayalım başkanım."

* Yüksel Yıldırım: "Seni kırmam biliyorsun. Düz 5 milyon TL yapıyoruz."

*Murat Sancak: "10 milyon TL."

* Acun Ilıcalı: "Murat başkanım 10 milyon TL bağış yapmıştınız. Bunu 15 milyon yapmayalım mı?"

* Murat Sancak: "Yaptık gitti."

* Acun Ilıcalı: "Peki 15 milyon TL düz oldu mu sizce?"

* Murat Sancak: "20 milyon TL yaptık."

*Westerlo Başkan Yardımcısı Hasan Çetinkaya: "7 milyon TL

*Acun Ilıcalı: "Çok sağ olun. Başkan Oktay Ercan'ın ne kadar bonkör olduğunu biliyorum. Onun adına 10 milyon TL'ye yuvarlıyorum."

*Hasan Çetinkaya: "Tamamdır."