Programa Adapazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adapazarı Başkan Adayı Mutlu Işıksu, Erenler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Rahmi Şengül, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik ve Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan da katıldılar. Başkanlar, ASRİAD Başkanı Rıdvan Ulusal, yönetim kurulu ve üyeler tarafından karşılandı.

İftar programında konuşan Mutlu Işıksu, "Ramazan-ı Şerif'in mağfiret günlerinde bereketli sahur sofralarında da kıymetli hemşehrilerimizle bir aradayız. ASRİAD'ın misafiriydik, teveccühleri için çok teşekkür ediyorum. Geride bıraktığımız 5 yılda şehrin kalbi Adapazarı'nın hep istişareyle, milletimizle yönetmeye gayret ettik. İnşallah 31 Mart'tan sonra da istişareyi daha da güçlendirip, birlikte çalışmayı daha da hakim kılarak daha güzel yarınlara koşmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Rahmi Şengül ise yaptıkları ve yapacakları hakkında bilgi verdiği konuşmasında, "Adapazarı Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu, İlçe Başkanımız Ömer Barik ve Adapazarı İlçe Başkanımız Samet Çağlayan ile birlikte ASRİAD'ın düzenlediği programda kıymetli iş insanları ile sahur sofrasında bir araya geldik. Nazik davetleri için teşekkür ediyor, toplantının hayırlara vesile olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

Dernek Başkanı Rıdvan Ulusal ise davetlerine icabet eden Işıksu ve Şengül’e teşekkür ederek, başarı dileğinde bulundu.

Muhabir: Serkan ARUTAN