Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, seçim sonrası mahalle ziyaretlerine başladı. Dün, 15 Temmuz Camili, Evren ve Karapınar mahallelerini ziyaret etti. AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ve beraberindeki kalabalık bir heyetle birlikte olan Başkan Işıksu, her mahalleye gidildiğinde yoğun ilgi ve sevgiyle karşılandı.

Başkan Işıksu, Adapazarı'nın 84 mahallesinde sürekli olarak sahada olduklarını ve bu şekilde devam edeceklerini belirtti. Mahalle sakinleriyle sürekli iletişim halinde olmanın, hizmetlerin daha yerinde, isabetli ve verimli olmasını sağladığını vurguladı. İstişare ve iş birliğiyle çalışmaları sürdüreceklerini ifade eden Işıksu, mahallelerden gelen taleplerin çalışmaları şekillendirdiğini dile getirdi.

Başkan Işıksu, ziyaretlerle ilgili şunları söyledi: "15 Temmuz Camili, Evren ve Karapınar mahallelerimizi ziyaret ederek değerli hemşehrilerimizle buluştuk. 84 mahallemizde sürekli olarak sahadayız. Ziyaret ettiğimiz her mahallede gösterilen ilgi ve teveccüh, Adapazarı için çalışma azmimizi daha da artırıyor, hepsinden Allah razı olsun. Birlikte daha güçlüyüz. Birlik ve beraberlikle çabalamaya devam edeceğiz."

Muhabir: Şevval GEÇİN