AK Parti Sakarya Milletvekili adayları, şehrin her noktasında gece gündüz seçim çalışmalarını sürdürüyor. Adapazarı seçim programları kapsamında AK Parti Sakarya Milletvekili ve yeni dönemde de Milletvekili Adayı Çiğdem Erdoğan Atabek ve Milletvekili Adayı Akif Adnan Dizer, vatandaşlarla buluştu. Dizer, gündüz şehir merkezinde ve Yağcılar Mahallesi Kapalı Cuma Pazarı’nda esnaf ziyaretlerinde bulunurken, Atabek, Korucuk Mahallesinde vatandaşlarla buluştu, şehrin kalbinde gençlerle bir araya geldi. Adaylara Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ise Milletvekili Adayı Akif Adnan Dizer’in Yağcılar Mahallesi Kapalı Cuma Pazarı programına katıldı.

ATABEK: “ADAPAZARI, TÜRKİYE YÜZYILINA HAZIR”

Adapazarı seçim programını değerlendiren Çiğdem Erdoğan Atabek, “Söz konusu ülke istikbalimiz. Kıymetli hemşehrilerimiz, genç kardeşlerimiz şükürler olsun, her şeyin farkında. İnşallah 14 Mayıs’ta milletimiz gerekeni yapacak ve Sakarya’mız doğrusu AK Parti diyecek. İlçemizde yoğun programlar gerçekleştiriyoruz. Sahada Cumhurbaşkanımıza büyük bir sevgi seli var. Adapazarı, Türkiye Yüzyılı’na hazır.” diye konuştu.

DİZER: “MİLLETİMİZ EN DOĞRU KARARI VERECEK”

Şehrin her noktasında vatandaşların AK Adaylara çok güzel teveccüh gösterdiğini vurgulayan Akif Adnan Dizer ise “Bizimle olan, teveccüh gösteren kıymetli hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum. Adapazarı, tamam inşaallah demiştik, her ziyaretimizde ve programlarımızda buna memnuniyetle şahit oluyoruz. Allah’ın izniyle milletimiz her zaman olduğu gibi yine en doğru kararı verecek.” şeklinde konuştu.

YÜCE: “YENİ BİR UFUK AÇACAĞIZ”

Milletvekili Adayı Akif Adnan Dizer’in Yağcılar Mahallesi programlarına eşlik eden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “14 Mayıs, yeni bir istikrar ve yükseliş döneminin başlayacağı miladın günüdür. Bu hedefle Sakarya’da yeni bir ufuk açacağız.” dedi.

IŞIKSU: “DOĞRU ADIMLARLA YOLA DEVAM”

Adapazarı seçim programını değerlendiren Başkan Mutlu Işıksu, “Kıymetli Milletvekilimiz ve yeni dönemde de adayımız olan Çiğdem Erdoğan Atabek ve Milletvekili Adayımız Akif Adnan Dizer ile bereketli bir gün geçirdik. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce, Yağcılar Mahallesi programımızda bizlerle birlikteydi. Çok teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Her şey daha güzel yarınlar için. Doğru adımlarla yola devam” ifadelerini kullandı. Serkan ARUTAN