Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Ak Parti Sakarya Milletvekili Murat Kaya, Geyve Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Metin Atalay, AK Parti Geyve İlçe Teşkilatı Alifuatpaşa seçim irtibat bürosu açılışına katıldı. Yoğun katılım gösterilen ve adeta miting havasında geçen açılışta Kaya ve Alemdar’a AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir ve MHP İlçe Başkanı Murat Çakmak ile partililer eşlik etti. 

KONUŞMA YAPTI

Başkan Adayı Metin Atalay açılışta yaptığı konuşmada; “Tevazu ve samimiyetle yazdığımız hikayede sevgiyi büyüterek yolumuza devam ediyoruz. Soğuk bir Mart akşamında destekleriyle içimizi ısıtan kıymetli hemşehrilerimize en kalbi duygularımla şükranlarımı sunuyorum. İnanıyorum ki bu birlik ve beraberlik bizleri 31 Mart akşamı zafere götürecek.” diye konuştu

TEŞEKKÜR ETTİ

Kendisi de Geyveli olan Milletvekili Murat Kaya; “Bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum. Derdimiz memleket, gücümüz samimiyet şiarımız ile yeniden AK belediyecilik için durmak yok yola devam.” Diyerek, gösterdikleri ilgi nedeniyle Alifuatpaşalılar’a teşekkür etti.

"DAHA İLERİSİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"

Yusuf Alemdar ise; “Milletvekilimiz Murat Kaya, Geyve Belediye Başkanı ve Adayımız Metin Atalay, İlçe Başkanımız Abdullah Özdemir ve MHP İlçe Başkanı Murat Çakmak ile birlikte Alifuatpaşa Mahallesi’nde düzenlenen hemşehri buluşmasına katıldık ve Seçim İrtibat Büromuzun açılışını gerçekleştirdik. Alifuatpaşa’da bu akşam heyecan ve coşku vardı. Her bir hemşehrime saygılarımı, sevgilerimi sunuyorum. Sizlerin desteğiyle inşallah 31 Mart’tan hemen sonra, görevi devraldığımız yerden daha ileriye taşımak için çalışacağız. Toplumumuzun her kesiminin yanında olacağız.” dedi.

Muhabir: Şevval GEÇİN