Basın Camiasının tanınmış isimlerinden, Sakarya Radyo Mega & Ada Tavır Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Sibel Uygun ve merhum Nazmi Kumantaş'ın biricik kızları İrem ile Sakarya Yazlık Semtinin tanınmış, köklü ailelerinden Neslihan ve Mesut Birol'un kıymetli oğulları Hamit, 12 Ağustos 2023 Cumartesi günü akşamı saat: 19.00'da Hanlıköy'de bulunan Paradise Garden Düğün Salonu'nda gerçekleşen muhteşem bir kır düğünü ile dünya evine girdi.

Siyaset, sanat, spor ve basın camiasından yoğun davetlinin katılım sağladığı düğün töreni, 12 Ağustos 2023 Cumartesi günü 19.00 - 23.00 saatleri arasında Paradise Garden Düğün Salonu'nda gerçekleşti. Genç çiftin nikahını Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu kıydı. Başkan Karakullukçu genç çifte mutluluklar diliyerek, yuvayı dişi kuş yapar misali nikah cüzdanını gelin hanıma takdim etti.

Hendek'ten özel olarak getirilen davul ve zurna ekibi ile doyasıya eğlendiler

Gelin hanımın anne tarafının Hendek ilçesinden olması hasebiyle düğün törenine Hendek'ten özel olarak davul ve zurna ekibi davet edildi. Gelen davul ve zurna ekibinin şahane oyun havaları eşliğinde gelin ve damadın yanı sıra düğüne gelen misafirler de doyasıya oynayarak eğlendiler.

Kafkas Kültürü de yaşatıldı

Gelin hanımın Kafkas kökenli oluşu düğünde Kafkas Rüzgarı estirdi. Gelin ve damat birlikte oynadıkları Kafkas yöresine ait danslarla, düğün törenine katılan misafirleri büyüledi.

Ailelerden teşekkür mesajı

Gelin hanım İrem Kumantaş ve damat bey Hamit Birol'un ailelerinin ortak yayımladıkları mesajlarında şu ifadelere yer verildi.

"Cemiyetimize uzaktan ve yakından gelerek bizleri onurlandıran değerli misafirlerimiz; Bugün çocuklarımızın yarattığı yeni bir aile doğdu. Kalplerimizin altından, geleceğimiz ve sevincimizi paylaştığınız için size çok teşekkür etmek istiyoruz. En sıcak sözlerle, gençlere hediye ve mutluluk dilekleri için teşekkür ederiz. Dilekler, yürekten söylendikleri gibi gerçekleşeceklerdir. Her biriniz bize göre kendi yolunuz. Bizi birbirine bağlayan güçlü dostluk ve akrabalık zincirini kaybetmeyelim. Her zaman orada olacağız ve birbirimize destek olacağız. Tekrardan teşekkürler. İyi ki varsınız."