Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu Adahayat projesi için yıkım ve yapım ihalesinin Temmuz ayı başında yapılacağını söyledi. Başkan Işıksu net tarihin önümüzdeki günlerde netleşeceğini belirtirken, tahliye işlemlerinin de kanunda yer aldığı süre içerisinde tamamlanacağını söyledi.

250 HAK SAHİBİ İMZA ATTI!

Başkan Işıksu yaptığı konuşmada; '' Hak sahipleri arsa payı açısından mutabakat yüzde 98.12'ye ulaştı. 250 hak sahibi imza attı. Hepsine şükranlarımı sunuyorum. Şehrin tam kalbinde yer alanda böylesi bir mutabakata ulaşmanın şeffaf adaletli ve hakkaniyetli bir paylaşımla esnafın desteğini alarak olabileceği ise bir gerçek. Tahliye süreci başladı ikinci yazımızda gitti. Dükkanlar boş teslim edilmeye devam ediyor.

ADAPAZARI BELEDİYESİ ÇEŞME MEYDANI CADDESİ'NE TAŞINIYOR!
Adapazarı Belediye Başkan Işıksu, proje yapımında Adapazarı Belediyesi'nin Çeşme Meydanı Caddesi'ne taşınacağını söyledi. Tabelaların asıldığını ve hazır olduğunu belirten Başkan Işıksu, Haziran sonu Adapazarı Belediyesi'nin artık yeni yerinde hizmet vereceğini belirtti. Ayırca belediyenin meclis toplantıları da artık Orhangazi Kültür Merkezi'nde yapılacak.