SİYASET HABERLERİ Bu haber 1058 kez okundu
10 Temmuz 2020, Cuma - 09.14

‘Havai fişek yasaklansın’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adapazarı İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak, Taşkısığı’nda yaşanan patlama sonrası yazılı bir basın açıklamasında bulundu.

‘Havai fişek yasaklansın’

Açıklama şöyle; “Adapazarı Taşkısığı mahallemizde, imha edilmek üzere taşınan havai fişeklerin patlaması sonucu şehit olan askerlerimize yüce Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. 
Eğlence olsun diye üretilip pazarlanan havai fişeklerin; doğaya ve canlılara verdiği zararların yanı sıra; ekmeğinin peşinde olan insanlarımızı ve kahraman askerlerimizi aramızdan aldığı düşünüldüğünde; bundan böyle şehrimizde ne iyi ne de kötü günde bir daha havai fişek patlatılmamasını ümit ediyoruz.

1/1
Halil Hakan Oturak
Halil Hakan Oturak


Adapazarı ilçemizin bu konuda dünyaya örnek bir şehir olması için vatandaşlarımıza çağrıda bulunuyoruz. Bu sektöre bütün yönleriyle karşı durmak hepimizin görevidir.  Bu konuyu belediye meclisinde gündeme getirip yasaklanmasını talep edeceğiz.
Bunun yanında yaşanan felaketleri hassasiyetle inceleyip, olayın faili işletmenin çalışma ruhsatının iptal eden devletimizin sorumlulardan da adalet önünde hesap sorması bir nebze olsun milletimizin acılarına merhem olacaktır.
Başımız sağ olsun.”

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...