FARKLI GALİBİYET
U14 futbol ligi heyecanı başladı. Erenler, Arifiye, Akyazı, Hendek ve Karaman olmak üzere 5 grupta 44 takım şampiyonluk için mücadele edecek. Bu mücadelelerin ilki Erenler Atatürk Stadı’nda yaşandı. Ligin şampiyonluk favorilerinden olan güçlü ekip Harmanlıkspor Yazlıksppor U14’ü konuk etti. Rakibi karşısında iyi bir oyun ortaya koyan ve farka giden yeşil beyazlılar,  Batuhan (2), Arda, Ömer Asaf,  Alperen ve Necdet Ömer’in golleriyle sahadan 6-0 galip ayrıldı.

İYİ MÜCADELE ETTİK
Sahadan galibiyetle ayrılan yeşil beyazlı Harmanlıkspor maç sonunda büyük sevinç yaşadı. Harmanlıkspor U14 antrenörü Hasan Tuncel de farklı galibiyet için sporcularını kutladı. İyi bir oyun ortaya koyduklarını belirten Tuncel, “Sezona iyi başladığımızı söyleyebiliriz. Bugün sporcularımız inanılmaz bir mücadele ortaya koydu. Böyle olunca da fark ortaya çıktı. Hepsini alınlarından öpüyorum ve takımımızı kutluyorum.” dedi. 

Saha: Erenler Atatürk-1
Hakem: Metincan Türkoğlu

HarmanlıksporU14: Osman, Yağız, Alperen, Mehmethan, Umut Berk, Necdet Ömer, Can, Akif, Ömer Asaf, Batuhan, Deniz ( Furkan Alp, Oğuzhan, M. Tuna, Erdem, E. Berke, Arda, Ahmet Asaf)
Antrenör: Hasan Tuncel

YazlıksporU14: Efe Yiğit, Eymen, Onur, Batuhan, Yusuf İhsan, Umut, Berke Buğra, Kerem Ali, Berat Efe, Muhammed, Taha Baray, (Tuna, Muhammed Emin, Emre, Yusuf Coşkun, Yusuf Toğcu
Antrenör: Fuat Ekmekçi

Goller: Batuhan (2), Arda,  Ömer Asaf,  Alperen,  Necdet Ömer (HarmanlıksporU14)