İFTARDA BULUŞTULAR
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Pasaj 2000 üst katındaki toplantı ve yemek salonunda düzenlenen iftara; Sakaryaspor önceki başkanlarından Vedat Yaşlıca, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri (SASKF) Başkanı Yaşar Zımba, Futbol Saha Komiserleri Derneği Başkanı Mahmut Güzel, Amatör Futbolcular ve Sakarya Voleybol Başkanı Ömer Bektaş, Sakarya Voleybol Yöneticisi Kenan Oran, Sakarya Spor Adamları Başkanı Zeki Öztürk, Futbol Klasman Gözlemcisi ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Özgür Aygün, Serdivan İlçe Spor Müdürü Şükrü Özkan katıldı. 

KARAOĞLAN DA KATILDI
İftara katılanlar arasında üst klasman futbol hakemi Atilla Karaoğlan, Dünya ve Avrupa Karate Federasyonları Hakem Kurulu Üyesi Uğur Kobaş, Sakarya’nın ilk Olimpiyat güreş hakemi Suat Beyenal, Hakem eğitmeni Adem Erbay, Sakarya futboluna uzun yıllar hizmet ederek hakemliği bırakan hocalar, TFFHGD Başkanı Gürkan Tekneci, dernek yöneticileri Ömer Akçal, Murat Baş, Yunus Aytekin Atabek, Muammer Battal, Sakarya bölgesi Klasman futbol gözlemcileri Yılmaz Kalk, Fatih Sucuoğlu, Bölgesel futbol gözlemcileri Mükremin Uzer, Ömer Akçal, Mehmet Alemdar, Hasan Konak, İl hakem kurulu üyeleri, Klasman, İl ve aday futbol hakemleri ile davetliler de yer aldı.

KADIN HAKEMLERİN AZ OLUŞU DİKKAT ÇEKTİ
Sakarya’nın yetiştirdiği hakemlerin başında kuşkusuz Atilla Karaoğlan geliyor. Süper Lig’de yönettiği başarılı maçlarla Sakaryalıların gururu olan Atilla  Karaoğlan, ilerleyen zamanlarda daha da iyi yerlerde olmayı düşünüyor. Yetenekli hakem, çalışmalarına devam edeceğini ve elinden gelenin en iyisini vermeye çalışacağını da ifade ediyor. Öte yandan düzenlenen iftar yemeğine katılım yoğun olurken, kadın hakemlerin az oluşu gözlerden kaçmadı. Önceki yıllarda kadın hakemlerin çokluğu dikkat çekerken bu sene tam tersi oldu. 

“HAYIRLI BAYRAMLAR DİLERİM”
Organizasyonun ardından konuşan Dernek Başkanı Gürkan Tekneci; “Birlik ve beraberliğimizin daim olmasını dilerim. İftar yemeğimize katılımınızdan dolayı yönetimimiz adına herkese teşekkür ediyorum. Hakem kardeşlerimize de kariyerlerinde başarılar diliyorum. İnşallah ilerde daha iyi yerlere geleceklerdir. Hepinize teşekkür eder, hayırlı bayramlar dilerim.” dedi.

HABER MERKEZİ