Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? Sizi bekleyen fırsatlar, yeni başlangıçlar, atacağınız cesur adımlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz olaylar neler? İşte detaylar..

İkizler burç yorumları: 25 Mart’ta gerçekleşecek Ay Tutulması, özellikle aşk hayatınızla ilgili hızlı gelişmeleri, beklenmedik başlangıç ve bitişleri karşınıza getirebilir. Yaratıcılık yönünüz artmaya başlayacak. Kendinizi her zamankinden daha farklı bir şekilde ifade edebilir, farklı hobiler ve uğraşılar edinebilirsiniz. Çocuklarınız varsa, onların sağlığıyla ilgili veya onlarla olan ilişkilerinizle ilgili beklenmedik durumlar, ilişkilerde kopuşlar da oluşabilir.

Özgürleştirici ve sınır tanımayan özellikler ön plana geçecek. Eğlenceyi, risk almayı, maceracı yönünüzü ön plana çıkartmayı seveceksiniz. Bu dönemde özel hayatınızda birtakım sıkıntılara da açık olabilirsiniz. Ev, aile, yuva alanlarınızda, geçtiğimiz aylarda yaşadığınız bolluk ve bereketin yerini birtakım sıkıntılara, daralmalara, körelmelere bıraktığını görebilirsiniz.

İnsanlara ne kadar yer ayırdığınız, bu yerin son şekli önemlidir. Verdiğiniz değerin heba edildiğini gördüğünüz durumlar karşısında daha fazla sessiz kalmamalısınız. Tepki göstermediğinizde, hakkınızı aramadığınızda suistimale ve kandırılmalara açık hale gelebilirsiniz. Geçmişte bunun örneklerini yaşadıysanız o günkü ruh halinize bir daha dönmemek için bugün daha farklı davranmalısınız.

Kendi mutluluğunuzu öncelikli hale getirmek ve kendinizi ifade etmek önem kazanıyor. Duygusal konularda kararlar alabilir, evlilik, ailenizi büyütmek gibi gündemler oluşturabilir. Sizi mutlu eden şeylerin değiştiğini görebilirsiniz. Yeni bir alana, hobiye yönelmek sizi yeni çevrelere ve fikirlere götürebilir. Bir şeylerin değişmeye başladığını hissettiğinizde, bunun boşuna olmadığını ve artık zamanınızın geldiğini göreceksiniz

Kaynak: HABER MERKEZİ