Komiteler sektörleri için toplanıyor

SATSO organ seçimlerinin ardından, sektörlerin sorunlarının tespiti ve çözümü noktasında büyük önem arz eden meslek komitelerinin ilk toplantılarında yol haritaları çıkarılıyor. Komiteler faaliyet alanlarının gelişimi ve ilerlemesi amacıyla çalışmalarına şimdiden başladı 

GÜNDEM 26.10.2022, 12:43 26.10.2022, 12:50 Şevval Geçin
Komiteler sektörleri için toplanıyor

4. MESLEK KOMİTESİ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Tarım ve Hayvancılık sektörü temsilcilerinden oluşan 4. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.
Komite toplantısına Volkan Terzioğlu, Yiğit Demir, Ahmet Bayrak, Halit Gündüz, Fatih Güreş ile Samet Kavakoğlu iştirak ettiler.
Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Fatih Güreş seçilirken Başkan Yardımcısı da Halit Gündüz oldu.

5.MESLEK KOMİTESİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Yiyecek, İçecek ve Konaklama Hizmetleri sektörü temsilcilerinden oluşan 5. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Gökçe Yıldızlı seçilirken Başkan Yardımcısı da Mustafa Enes Numal oldu.

10. MESLEK KOMİTESİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Elektrik - Elektronik ve Elektromekanik Grubu sektörü temsilcilerinden oluşan 10. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi. Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Kadir Beyenal seçilirken Başkan Yardımcısı da Muhammet Lütfi Altunbudak oldu.


17. MESLEK KOMİTESİ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Kooperatifler, Enerji Altyapı ve Hafriyatçılar sektörü temsilcilerinden oluşan 17. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.
Komite toplantısına Adnan Borazancıoğlu, Nihat Baltaoğlu, Mehmet Çatalbaş, Cevdet Koç, Hikmet Bahadır ile Halil Erol iştirak ettiler.
Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Cevdet Koç seçilirken Başkan Yardımcısı da Halil Erol oldu.
Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 17. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin aylık olağan meclis toplantısı öncesi Salı günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.
12. MESLEK KOMİTESİ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Kitap, Kırtasiye, Basım, Reklam, Medya ve Yayın Kuruluşları sektörü temsilcilerinden oluşan 12. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.
Komite toplantısına Zafer Bekdemir, Murat Güler, Oğuzhan Durak, Hakan Coşar, Ender Gürsoy, Ayhan Ekici ile Nurten Hasbaş iştirak etti.  
Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Ender Gürsoy seçilirken Başkan Yardımcısı da Hakan Coşar oldu. 
Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 12. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ikinci haftası Perşembe günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.
13. MESLEK KOMİTESİ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki İnşaat Malzemeleri Toptan ve Perakende Ticareti sektörü temsilcilerinden oluşan 13. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.
Komite toplantısına İbrahim Berat Kara, Enver Tok, Gökhan Korkmaz, Mehmet Kamil Sözduyar ile Özkan Yetim iştirak ettiler. 
Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Özkan Yetim seçilirken Başkan Yardımcısı da İbrahim Berat Kara oldu. 
Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 13. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın üçüncü haftası Çarşamba günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.
22. MESLEK KOMİTESİNDE 
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Otomotiv ve Yan Sanayi sektörü temsilcilerinden oluşan 22. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.
Komite toplantısına Bülent Yazar, Murat Can, Hüseyin Odabaş, Mustafa Murat Keskin, Bülent Yazıcı, İlhan Ak ile Mehmet Alkan iştirak etti. 
Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Hüseyin Odabaş seçilirken Başkan Yardımcısı da Mustafa Murat Keskin oldu. 
Toplantıda, 22. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın son haftası Pazartesi günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.
25. MESLEK KOMİTESİ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Ağaç Sanayi ve Orman Ürünleri sektörü temsilcilerinden oluşan 25. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.
Komite toplantısına Bilal Arabacıoğlu, Mahmut Cem Demircioğlu, İsmail Koçak, Volkan Koçak, Hasan Tahsin Dişli, Halil Boğaçayır ile Fevzi Gürsoy iştirak ettiler. 
Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Fevzi Gürsoy seçilirken Başkan Yardımcısı da Halil Boğaçayır oldu. 
Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 25. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın son haftası Salı günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.
26. MESLEK KOMİTESİ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Mobilya İmalatçıları ve Malzemecileri sektörü temsilcilerinden oluşan 26. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.
Komite toplantısına Musa Emre Tever, Sadullah Balıkçıoğlu, Levent Konakçı ile Ahmet Fazlıoğlu iştirak etti.
Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Sadullah Balıkçıoğlu seçilirken Başkan Yardımcısı da Levent Konakçı oldu. 
Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 26. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ikinci haftası Salı günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.
33. MESLEK KOMİTESİ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Makine ve Otomasyon Sistemleri Üreticileri sektörü temsilcilerinden oluşan 33. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.
Komite toplantısına Günay Güneş, Şenol Çalışkan, Emre Beşir, Oğuzhan Şimşek, Bora Ali Atalay ile İlker Çatalbaş iştirak etti. 
Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına İlker Çatalbaş seçilirken Başkan Yardımcısı da Bora Ali Atalay oldu. 
Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 33. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın üçüncü haftası Salı günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.
34. MESLEK KOMİTESİ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Müteahhitlik Faaliyetleri sektörü temsilcilerinden oluşan 34. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.
Komite toplantısına SATSO Meclis Başkan Yardımcısı Murat Ekşi, Şükrü Kılıç, Burak Erken, Ömer Arslan, Enes Zengin, Coşar Tok ile Ahmet Haldızoğlu iştirak etti.
Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Ahmet Haldızoğlu seçilirken Başkan Yardımcısı da Enes Zengin oldu. 
Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 34. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın son Çarşamba günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 01 Aralık 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Fenerbahçe 13 29
2. Galatasaray 13 27
3. Adana Demirspor 13 24
4. Konyaspor 14 24
5. Başakşehir 13 24
6. Kayserispor 14 23
7. Trabzonspor 13 23
8. Beşiktaş 13 22
9. Alanyaspor 14 17
10. Gaziantep FK 13 16
11. Antalyaspor 12 16
12. Giresunspor 13 15
13. Kasımpaşa 13 15
14. Hatayspor 13 14
15. Karagümrük 13 13
16. Ankaragücü 13 13
17. Sivasspor 14 11
18. İstanbulspor 13 8
19. Ümraniye 13 7
Takımlar O P
1. Eyüpspor 15 34
2. Rizespor 14 25
3. Pendikspor 14 25
4. Keçiörengücü 14 25
5. Boluspor 14 25
6. Samsunspor 14 24
7. Manisa FK 14 23
8. Bodrumspor 14 22
9. Bandırmaspor 14 21
10. Sakaryaspor 15 19
11. Altay 14 18
12. Adanaspor 14 17
13. Göztepe 13 17
14. Tuzlaspor 14 16
15. Erzurumspor 14 14
16. Altınordu 14 12
17. Ö.K Yeni Malatya 15 11
18. Gençlerbirliği 14 7
19. Denizlispor 14 6
Takımlar O P
1. Arsenal 14 37
2. M.City 14 32
3. Newcastle 15 30
4. Tottenham 15 29
5. M. United 14 26
6. Liverpool 14 22
7. Brighton 14 21
8. Chelsea 14 21
9. Fulham 15 19
10. Brentford 15 19
11. Crystal Palace 14 19
12. Aston Villa 15 18
13. Leicester City 15 17
14. Bournemouth 15 16
15. Leeds United 14 15
16. West Ham United 15 14
17. Everton 15 14
18. Nottingham Forest 15 13
19. Southampton 15 12
20. Wolves 15 10
Takımlar O P
1. Barcelona 14 37
2. Real Madrid 14 35
3. Real Sociedad 14 26
4. Athletic Bilbao 14 24
5. Atletico Madrid 14 24
6. Real Betis 14 24
7. Osasuna 14 23
8. Rayo Vallecano 14 22
9. Villarreal 14 21
10. Valencia 14 19
11. Mallorca 14 19
12. Real Valladolid 14 17
13. Girona 14 16
14. Almeria 14 16
15. Getafe 14 14
16. Espanyol 14 12
17. Celta Vigo 14 12
18. Sevilla 14 11
19. Cadiz 14 11
20. Elche 14 4