AK Parti Arifiye İlçe Başkanlığı'nın 62. Danışma Meclisi, önceki gün Seyfettin Kubilay Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Toplantıya Sakarya Milletvekilleri Lütfi Bayraktar ve Ali İnci, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, İl Başkanı Yunus Tever, Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, kadın ve gençlik kolları başkanları, bazı ilçe başkanları ve vatandaşlar katıldı. Mecliste, vatandaşlar istek ve önerilerini dile getirdi.

Toplantı sonrası sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunan isimlerden Yunus Tever, "Toplantımızda önümüzdeki döneme ilişkin yol haritamızı teşkilatımızla paylaştık. Samimiyet ve gayretle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Her zaman milletimizin yanında olma sözümüzü yerine getirerek, sorunlara çözüm bulma gayreti içerisindeyiz. Arifiye'mizi güçlü devlet yatırımları ve başarılı yerel yönetim projeleriyle geliştirmeye ve güzelleştirmeye devam edeceğiz. Birliğimizin daim olması temennisiyle toplantımıza katılan tüm dava ve yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hayırlara vesile olsun" dedi.

Lütfi Bayraktar, "Hepimizin ortak sevdası olan şehrimiz için elimizden gelen çabayı göstermeye, hemşehrilerimizi daha iyi hizmetlerle buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yolda atılması gereken tüm adımları, gerekli olan tüm çalışmaları birlik ve beraberlik ruhuyla hareket ederek hayata geçiriyoruz. Şehrimiz için el ele gönül gönüle çalışmaya devam ediyoruz" şeklinde konuştu.

Ali İnci, "Teşkilatımızın özverili ve fedakâr üyelerine, davaya olan inanç ve bağlılıkları için gönülden teşekkür ediyorum. Her bir arkadaşımızın emeği, partimizin başarısında ve geleceğe olan yürüyüşümüzde büyük bir rol oynamaktadır. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyor, birlik ve beraberlik içinde daha nice başarılara imza atacağımıza olan inancımı bir kez daha ifade etmek istiyorum" dedi.

Yusuf Alemdar ise, "Milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, teşkilat mensuplarımızla beraber yaşadığımız şehri ve ülkemizi güzelleştirmek en büyük sorumluluğumuz. Bizler adil ve hakkaniyetli olmak zorundayız. Bu sebeple şehrimizde en iyi hizmetleri hayata geçirmek için çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

İsmail Karakullukçu da, "AK Parti Sakarya Milletvekillerimiz Lütfi Bayraktar ve Ali İnci, Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Alemdar, İl Başkanımız Yunus Tever, İlçe Başkanımız Veysel Ünlü ve Teşkilat mensuplarımız ile birlikte AK Parti Arifiye 62. Danışma Meclisimizi gerçekleştirdik. Türkiye Yüzyılı’nda Arifiye’mizi daha güçlü, daha huzurlu kılabilmek için azim ve kararlılıkla hizmet etmeye devam edeceğiz. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın" şeklinde konuştu.

fotoğraf: sosyal medya 

Muhabir: Serkan ARUTAN