KATILIM YOĞUN OLDU
Şehrimizin güzide futbol kulüplerinden Harmanlıkspor, her yıl yaptığı iftar organizasyonunu bu sene de devam ettirdi. Yeşil beyazlıların geleneksel iftarına büyük bir katılım oldu. İftara katılanların arasında ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, TÜFADA Sakarya Temsilcisi Tamer İlaçan, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Mahmut Güzel, Kulüp Eski Başkanı, yöneticiler, antrenörler ve futbolcular yer aldı.

“ZAMAN İLERLEDİKÇE KATILIM YÜKsSELDİ”
Yapılan organizasyonun ardından konuşan Harmanlıkspor Kulüp Başkanı İsmail Yağlar; “Geleneksel Harmanlıkspor iftarlarının ilki ufak konteynırlarda başlanmıştı. İlk yaptığımız iftar az katılımla gerçekleştirilmişti. Zaman ilerledikçe katılım yükseldi. Başkanlar, antrenörler ve futbolcu kardeşlerimiz de katılmaya başladı.  Böylelikle güzel bir organizasyon olmaya başladı.” ifadelerini kullandı.    

“KATILANLARA ÇOK TEŞEKKÜRLER”
Açıklamalarını sürdüren Yağlar; “Harmanlıkspor, bu anlamda geniş çaplı, çok katılımlı İftar gerçekleştirmeye başladı. iftarımıza katılım sağlayan ve sporun içinde olan herkese soframızı açtık. Futbolcu kardeşlerimizin de katılımlarıyla daha da kalabalık güzel bir organizasyon oldu. İftarımıza katılarak bizleri sevindiren herkese çok teşekkür ediyorum. Allah nasip ederse seneye yapacağımız iftar yemeğinde buluşmak dileğiyle. Şimdiden herkesin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Allaha emanet olun.” dedi. 

HABER MERKEZİ