ÜMİT TALE SAHNEDE
Süper Amatör Kümenin güçlü takımı Ferizli 2011, ilk maçında Dereköyspor’un ligden çekilmesiyle 3 puanı hanesine yazdırmıştı. Önceki gün genç bir takım olan Harmanlıkspor’u konuk eden Ferizli temsilcisi, maça istekli ve arzulu başladı. Rüzgarı da arkasına alan Ferizli 2011 kazandığı penaltıyı iyi değerlendirdi. İlk penaltı atışında kaleci Buğra topu kurtarsa da yardımcı hakem çizgi ihlaline hükmetti ve penaltı tekrarlandı. Tekrarlanan penaltıyı gole çeviren golcü Ümit Tale, 30’ncu dakikada skoru 1-0 yaptı. İlk devre bu skorla tamamlandı. 

SKOR DEĞİŞMEDİ
Maçın ikinci yarısında tecrübesini konuşturan Ferizli 2011 takımı, genç Harmanlıkspor ataklarını keserken, ani ataklarla etkili olmaya çalıştı. Ferizli ekibi de Harmanlıkspor da skoru değiştiremeyince mücadele ilk yarıda Ümit Tale’nin attığı golle 1-0 sona erdi. Bu galibiyetle puanını 6’ya çıkaran Ferizli 2011, 6 puanla zirve yarışını sürdürdü. 

Saha: Ferizli
Hakemler: Muhammet Emin Arıcı  ****  Murat Taşçıkar **** Onur Solak ***

Ferizlispor 2011:  Oğuz Kaan *** Oktay *** Ersin *** İsmail *** Ruhi Kaan *** Enes *** Bedirhan *** ( Necmi **)  Furkan *** ( Kerem **) Berkan *** Ergin *** ( Haluk **)Ümit ***( Ferdi **)
 T. Sorumlu: Berk Yusuf Yıldız

Harmanlıkspor: Buğra *** M. Enes *** Hakkı *** Oğuz ***M.Taha **) Bilal *** Kayra ***  Arda Avcı **( Ahmet **) Atıf *** Ümir *** ( Kerem **)Arda Şahin * Selami *** *( M. Said ***)
 T. Sorumlu: Tevfik Tetik

 Gol: Dk.30 Ümit Tale (Pen.)