SKS Kurye şirketi olarak bizler, sizlere şehir dışı kurye hizmetlerini de sunmaktayız. Eğer yapmak istediğiniz ürün teslimatı İstanbul iline fiziki olarak Türkiye’nin çok uzak bir noktasında bulunuyorsa, uçak kargo hizmetimizden yararlanabilir, ürünlerinizin teslimini en geç birkaç iş günü içinde sağlayabilirsiniz. Güncel olarak Türkiye’nin birçok şehrine sağlamakta olduğumuz motorlu kurye hizmetlerimizin yanında uçak kargo hizmetimizle de sizlere her zaman hizmet ve destek vermeye hazırız. https://syskurye.com internet adresimiz üzerinden daha detaylı bilgi edinebilir, sitemizde yer almayan sorularınız için de iletişim bilgilerimiz üzerinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’nin Birçok Yerine Uçak Kargo Hizmeti

Güncel olarak moto kurye hizmeti veren birçok firmadan fazla şehre sağlamakta olduğumuz uçak kargo hizmetimiz sayesinde gönderimi çok acil olan bazı gönderilerinizi şirketimiz üzerinden gönderebilirsiniz. Güncel olarak Adana, Adıyaman, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Batman, Bingöl, Bodrum, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kütahya, Malatya, Mardin,Muğla, Muş, Nevşehir ve Ordu şehirlerine sağladığımız hizmetimizin ağını genişletmek için her geçen gün daha fazla çalışıyoruz. En önemli amacımız, siz değerli müşterilerimizin daha hızlı ve güvenli hizmet alabilmesidir. Bu nedenle de gönderimi yapılacak olan teslimatlarınızı eğer şehir dışına göndereceksiniz ve kara yolu sizlere çok uzun süreli bir yöntem olarak görünüyorsa, uçak kurye hizmetimizi sizlere sağlamak için sizlere her zaman bir telefon kadar uzağız.

Güvenli Uçak Kargo Hizmeti İçin Bizlere Ulaşın

Uçak kargo, genellikle daha hızlı olması açısından tercih edilen gönderim yöntemlerinden biridir. Ancak uçak kargo yönteminin kullanılmasında teslim edilecek olan ürünler konusunda bazı sıkıntıların da yaşanması mümkündür. Bizler, SYS kurye olarak sizlere kurye hizmetlerimizin uçak kargo hizmetinde de en güvenilir şekilde ulaşabilmesi için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Eğer sizler de uçak kargo teslimatlarınızın en güvenli şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, 0531 101 47 26 numarası üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bun numara yanında da firmamız tarafından aktif olarak kullanılan sabit hat telefon numaralarını kullanabilirsiniz.