TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan, önceki gün Kaynarca, Serdivan ve Söğütlü ilçelerindeydi. Güne AK Parti Kaynarca İlçe Başkanlığında seçim sürecine ilişkin değerlendirme toplantısına katılarak başlayan Erdoğan, daha sonra ilçede faaliyet gösteren Gökhan Tekstil'i ziyaret etti. Kaynarca esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Erdoğan, "Hemşehrilerimizin coşkusuna, heyecanına ve sevgisine layık olabilmek için durmadan çalışacağız. Kaynarca’mızda istikrar sürecek, hizmet ve eser siyaseti galip gelecek inşallah!" dedi.

MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş ile Kaynarca’nın dört bir köşesinde Belediye Başkan Adayı Mustafa Özer’e destek istediklerini ifade eden Erdoğan, “Miting havasında geçen Topçu Mahallesi Buluşmamız, Cumhur İttifakı’nın 31 Mart zaferini müjdeliyor. Yine Topçu Mahallemizde Kaynarca Halk Eğitim Merkezi’ne bağlı dikiş kursunu ziyaret ettik. Kıymetli hanımefendiler 31 Mart ile ilgili kararını çoktan vermiş. Her daim milletinin yanında, milletiyle kol kola olan AK Parti’ye belediyeyi yeniden emanet edecekler. AK Parti ve Cumhur İttifakı kadroları olarak bizler de ilçemize en iyi şekilde hizmet etmeyi sürdüreceğiz.” diye konuştu.

SATSO’nun iftar programına katıldıktan sonra ilimize gelen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran ile Sakarya Girişimci Kadınlar Derneği tarafından açılan SAKİKAD Çarşı'yı gezen KEFEK Başkanı Erdoğan, günü Söğütlü’de tamamladı. Söğütlü Akarca Mahallesi’ndeki mitingde konuşan Erdoğan, “Burada seçim çoktan bitmiş, milletimiz kararını çoktan vermiş; Söğütlü’müze bir umut, Selçuk Kurt! Ramazan’ın bereketiyle birlikte Söğütlü bugün Akarca Mahallesindeki mitingimize sel oldu aktı. Derdi koltuk, makam ve mevki olmayan, kutlu yolculuğumuzda bizlere omuz veren tüm dava arkadaşlarımıza minnettarız! 31 Mart’ta alacağımız büyük zaferin fragmanını bu akşam yaşadık. Söğütlü’nün tercihi ‘Eser ve Hizmet Belediyeciliği’” şeklinde konuştu.

Muhabir: Serkan ARUTAN