Cumhur İttifakı'nın Serdivan Başkan Adayı olan Osman Çelik, AK Parti Gençlik Kolları'nda görev almış gençlerle sahur programında bir araya geldi. Gençlerle kurduğu samimi diyalog ve yakın tavırlarıyla dikkat çeken Çelik, "Özellikle gençlerimizle iletişim kurmak, onları dinlemek ve gözlerindeki coşkuyu görmek, bize ilham veriyor. Gençlerimiz ve tüm hemşehrilerimiz için çalışmaya, üretmeye ve koşturmaya devam ediyoruz." şeklinde konuştu.

Çelik, "Bu dava, asırlar öncesinden başlamış kutlu bir yürüyüşün, kutlu mirasını omuzlarında taşımak demektir. Bu davadan, bu kavgadan ve bu mücadeleden vazgeçmeden yolumuza devam edeceğiz. Daha güzel ve daha yaşanabilir bir Serdivan'ı hemşehrilerimizin desteği ve dualarıyla hep birlikte oluşturacağız." ifadelerini kullandı.

Serdivan'da gençler için hayata geçirilecek projelerini de katılımcılarla paylaşan Osman Çelik, "Biz sadece hemşehrilerimize ve Serdivanımıza hizmet davasının bugünkü temsilcileri olmaya talibiz. Bu sevdaya birlikte evet diyelim. İnşallah 1 Nisan'dan itibaren aynı samimiyetle yolumuza devam edecek, hemşehrilerimizle her zaman beraber olacağız." şeklinde konuştu.

Muhabir: Serkan ARUTAN