TV8'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programı, her gün saat 8.30'da izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Programın tutkulu takipçileri, 7 Aralık 2023 tarihli bölümü canlı izlemek isteyenler için Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa canlı izleme linkini araştırıyor. Program, hafta içi her gün TV8 ekranlarında başlıyor.

program hafta içi her gün saat 8.30'da

Magazin dünyasının nabzını tutan program, Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sunumuyla izleyicilerle buluşuyor. Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın canlı izleme linki, programın hafta içi her gün saat 8.30'da başladığı TV8 ekranlarında bulunabilir.

Program, magazin dünyasının usta isimleri tarafından sunulan ve güncel magazin konuları, özel röportajlar ve sektöre dair son gelişmeleri ele alan ilgiyle izlenen bir yapımdır. Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa CANLI İZLE! için detaylar ve programın son bölümünde yaşananlar için haberleri takip edebilirsiniz. 2. Sayfa'nın başlama saati hafta içi her gün saat 8.30'da olduğu için, programı canlı izlemek isteyenler bu saatte TV8 ekranlarını takip edebilirler.

MÜGE VE GÜLŞEN'LE 2. SAYFA 7 Aralık 2023 CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Editör: Haber Merkezi