12. Uluslararası Buhara Medya Ödül Töreni, önceki gün Ankara’da bir otelde gerçekleştirildi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi, “Yılın Çevre Dostu Belediyesi” ödülünü kazandı. Başkan Ekrem Yüce, ödül törenine bizzat katılarak, ödülü AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ın elinden aldı.

HİZMETE DEVAM 
Ödül töreninde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce; “12’ncisi düzenlenen Buhara Medya Ödül törenine katıldık. İzzetin, bereketin, kardeşliğin sembolü olan Sakaryamıza, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sn. Çiğdem Karaaslan’ın takdim ettiği ‘Yılın Çevre Dostu Belediyesi’ ödülünü kazandırdık. Sakaryamızda pek çok alanda projeyi hayata geçiriyor, hemşehrilerimize en iyi şekilde hizmet ediyoruz. Çalışmalarımızın teveccüh görmesi bizleri bahtiyar ediyor.”

BAŞARILI PROJELER
Pek çok ulusal televizyon kanalı tarafından da takip edilen ödül töreninde, ATV ve A Haber’e özel röportaj veren Başkan Yüce; “12. Uluslararası Buhara Medya Ödül Töreni’nde A Haber ve ATV kanalına özel, Sakaryamızla ilgili röportaj yaptık. Avrupa Spor Şehri Sakarya ve Dünya Bisiklet Şehri Sakarya ünvanlarımızla şehrimizi ulusal ve uluslararası platformlarda en iyi şekilde temsil ediyoruz. Başarılarımıza Yılın Çevre Dostu Belediyesi Ödülü’nü de ekleyerek önümüzdeki dönemlerde de çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

KUTLADILAR
Öte yandan, İl Başkanı Yunus Tever de Başkan Ekrem Yüce’yi şu ifadelerle kutladı; “12. Buhara Medya Ödül Töreni’nde Yılın Çevre Dostu Belediyesi Ödülü’nü kazanan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’yi tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.”
Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül de, Başkan Yüce’yi sosyal medya hesabından tebrik ederken; “Sakarya Büyükşehir Belediyemiz 12. Buhara Medya Ödül Töreni’nde Yılın Çevre Dostu Belediyesi Ödülü’ne layık görüldü. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’yi ve çalışma arkadaşlarını tebrik ediyor, çalışmalarında kolaylık diliyorum.” dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ