YOĞUN KATILIM
Mahalle camiinin yeni düzenlenen bahçesinde gerçekleşen iftara; Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, bölgedeki mahallelerin muhtarları, Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin ve yöneticiler, Budaklar Camiinde geçmiş dönemlerde görev yapan eski imam hatipler,  mahalle sakinleri ve çok sayıda davetli katıldı.

MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
14 Mayıs’ta yapılacak seçimler nedeniyle her akşam mahallelerde vatandaşlarla buluşan siyasi partilerin milletvekili adayları da Budaklar Mahallesi İftarına yoğun ilgi gösterdi. AK Parti Milletvekili Adayı Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, CHP Milletvekili Adayları Ayça Taşkent, Emel Akçil, Özer Özçınar, İYİ Parti Milletvekili Adayı Arzu Akçalışkan ile belediye meclis üyeleri Türker Ergül ve Hüseyin Akçalışkan iftara katılan isimler arasındaydı.

MANEVİ İKLİM
Budaklar’ın yetiştirdiği şehrimizin tanınmış aşçılardan Birol ve Bekir Argıncıklıgil kardeşlerin ekibiyle beraber hazırladığı yemeklerle oruçlarını açan vatandaşlar Ramazan ayının manevi ikliminde tüm mahalle halkını bir araya Budaklar Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Varol Erdil ve yönetimine çok teşekkür ettiler.

TEŞEKKÜR ETTİLER
İftarın misafirlerini ve mahalle halkını cami bahçesi girişinde karşılayan Budaklar Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Varol Erdil Ramazan ayının tüm İslam Alemine, milletimize ve Sakarya halkımıza hayırlı olmasını dilerken, özellikle bu yıl katılımının çok daha yüksek olmasından büyük memnuniyet duyduklarını belirtti. Geleneksel iftara katkı veren herkese teşekkür etti