Akyazı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve MHP İlçe Başkanı Soyhan Sofuoğlu ile birlikte, ilçede esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulundu. 
Ziyaretlerde, belediye çalışmaları ve gelecek dönemde planlanan projeler hakkında bilgi veren Soykan, ilçeye hizmet etmek için canla başla, durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceklerini söyledi.
OMUZ OMUZA
Ziyaretlere ilişkin fotoğraflar eşliğinde sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunan Bilal Soykan; 
“Havası sert, insanı mert Akyazımızın güzel insanları ile buluşmaya, kucaklaşmaya devam ediyoruz. Cumhur İttifakımızın İlçe Başkanları Mesut Ekrem ve Soyhan Sofuoğlu ile birlikte Altındere Gündoğan, Altındere Cumhuriyet ve Altındere Osmanağa Mahallelerimizde hemşehrilerimizle bir araya geldik, dertleştik ve sohbet ettik. 
Omuz omuza Akyazımıza hizmet etmek için durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.”
“Esnaflarımız bizim baş tacımız. Onlarla bir arada olmayı önemsiyor ve seviyoruz. Her zaman olduğu gibi yine bizlere desteklerini hissettirdikleri için teşekkür ederiz.  Milletimize hizmet için azim ve gayretle çalışacağız.” ifadelerini kullandı./Şevval GEÇİN 

Kaynak: Haber MERKEZİ