AK Parti Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar, seçim çalışmalarına Adapazarı ve Kaynarca'da devam etti. Adapazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu ile AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan'ın da katılımıyla esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Bayraktar, esnaf ve vatandaşlarla buluşmanın yanı sıra Belediye Başkanı Mutlu Işıksu için güçlü bir destek ve dua istediklerini belirtti. "Zaferi adım adım ilmek ilmek işliyoruz. Hedefimiz Sakarya'mızda 17'de 17" diyen Bayraktar, Adapazarı programının ardından Kaynarca'ya geçti.

Kaynarca ziyaretinde Cumhur İttifakı Kaynarca Belediye Başkan Adayı Mustafa Özer, AK Parti Kaynarca İlçe Başkanı Muhammed Ali Pulat ve MHP Kaynarca İlçe Başkanı Nail Dursun ile birlikte Karamanlar, Ziahmetler ve Gürpınar mahallelerini ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Bayraktar, "Eser ve hizmet belediyeciliği anlayışımızla, Kaynarca'ya hizmet etmeye ve yeni eserler kazandırmaya Allah'ın izniyle, aziz hemşehrilerimizin teveccühüyle devam edeceğiz" şeklinde değerlendirme yaptı.

Muhabir: Şevval GEÇİN