Seçim çalışmaları kapsamında  Sakarya'ya gelen Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici'nin ilk ziyaret noktası Söğütlü oldu. Söğütlü'de 500 araçlık konvoy ile karşılanan BBP Lideri Destici, yoğun ilgi ile karşılandı. Genel Başkan Mustafa Destici'ye parti MKYK Üyesi Yasin Kobal da eşlik etti. Destici, Partisinin Belediye Başka Adayı Koray Oktay Özten, Söğütlü ilçe teşklilatı ve BBP'ye gönül verenlerle bir araya gelerek Cuma namazını Orta Camii'nde kıldı.

"Söğütlü'nün yıldızını daha da parlatacağız"
Söğütlü'ye 5 yıllık altın dönemi yaşatan, bir çok önemli işlere imza atan, halkın gönlünü kazanan mevcut Söğütlü Belediye Başkanı ve BBP Söğütlü Belediye Başkan Adayı Koray Oktay Özten, Partisinin Genel Başkanı Mustafa Destici'ye seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi. "Söğütlü'müze hizmete devam edeceğiz" diyen Başkan Adayı Özen, "Söğütlü'müze 5 yılda çok güzel değerler kattık. Önümüzdeki dönemde de Büyük Birlik Partisi çatısı altına hizmete devam edeceğiz. Genel Başkanım Mustafa Destici'ye Söğütlü'müze hoş geldiniz diyoruz. Söğütlü'nün yıldızını daha da parlatacağız inşallah" açıklamalarında bulundu.

"Koray Oktay Özten Başkanımıza güvenimiz tamdır"
Söğütlülüler ile bir araya gelen Mustafa Destici, "İlkeli ve şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla hareket edeceklerini vurguladı. Destici, "Biz Büyük Birlik Partisi, Alperenler olarak, hep devletin varlığını, ülkenin bütünlüğünü, milletin istiklalini ve istikbalini, kardeşliğini ve birliğini önceledik. Belediye hizmetlerinde de aynı şeyi önceliyoruz. Biz diyoruz ki ilkeli belediyecilik istiyorsanız Büyük Birlik Partisinin adayını tercih edeceksiniz. Şeffaf belediyecilik istiyorsanız Büyük Birlik Partisinin belediye başkan adayını tercih edeceksiniz. Temiz belediye istiyoruz diyorsanız, Büyük Birlik Partisinin belediye başkan adayını tercih edeceksiniz. Bu konuda Koray Oktay Özten Başkanımıza güvenimiz tamdır. Söğütlü'yü en iyi yerlere getireceğinden eminiz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: basın bülteni