Sakarya'nın mesajında şu ifadeler yer aldı: "Öğretmenler Günü'nü en içten duygularımla kutluyor, kutsal mesleğinizin kıymetini bir kez daha vurgulamak istiyorum.

Sizler, bilgiye ışık tutan, geleceği şekillendiren ve yarının liderlerini yetiştiren kahramanlarsınız. Her gün, öğrencilerimizin hayatlarına dokunarak, bilgiyle donatarak, sevgiyle büyüterek, geleceği aydınlatıyorsunuz. Sadece ders anlatan değil, aynı zamanda hayat dersleri veren, rehberlik eden ve öğrencilerimizin kalplerinde iz bırakan öğretmenler olarak, görevinizi ne kadar özveriyle yerine getirdiğinizi biliyor ve takdir ediyoruz.

Siz değerli öğretmenlerimize, sabrınız, emeğiniz, özveriniz ve sevginiz için teşekkür ediyorum. Sizler, geleceğimizin teminatısını şekillendirirken, aynı zamanda onlara örnek oluyor, değerli birer rol model oluşturuyorsunuz.

Altınküre Fen ve Anadolu Lisesinin başarısının temelinde sizin varlığınız, azminiz ve özveriniz yatmaktadır. Bu vesileyle, sizleri bir kez daha yürekten tebrik ediyor, nice başarılı yıllar diliyorum. İyi ki varsınız, iyi ki öğrencilerimize ışık oluyorsunuz. Öğretmenler Günü'nüz kutlu olsun!"

Editör: Şevval Geçin