Yaşam alanlarının banyo düzenine şıklık katan vitrifiye ürünleri, zengin seçkide sunulan ürün seçenekleriyle bu alanları kullanışlı ve estetik bir hale getirir. Vitrifiye malzemeleri içinde; lavabo, klozet, klozet kapağı, pisuvar, rezarvuar çeşitleri ve bu tasarımları tamamlayan yardımcı ürünler yer alır. Renk, model, boyut ve kullanım alanına göre geniş yelpazede sunulan vitrifiye ürünleri böylece hem küçük hem de büyük banyolar için keyifli çözümler sunar. Ayrıca yaşam alanlarının banyo düzeninin yanı sıra toplu kullanım alanları için de vitrifiye ürünlerine ihtiyaç duyulur. Değişen dekorasyon trendlerine uygun olarak tasarlanan vitrifiye koleksiyonunda her kullanıcının zevkini yansıtan model çeşitleri bulunur. Açık ve koyu tonlardan oluşan zemin ve duvarları tamamlayan ürün grupları banyoların şık ve estetik görünmesine yardımcı olur. 

Yenilikçi ve Fonksiyonel Vitrifiye Tasarımları

Banyo vitrifiye tasarımları arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan lavabo modelleri farklı renk ve formlarda üretilir. Kare, dikdörtgen, oval ya da yuvarlak olarak tasarlanan lavabolar banyolara yepyeni bir görünüm katarak enerjisini yükseltir. Gömme, çanak, tezgah üstü, tezgah altı, etajerli gibi birbirinden tamamen değişik tasarım ve ergonomi de sunulan modeller farklı beklentilere sahip kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar. Modern ve minimal tasarımlı vitrifiye malzemelerini şıklık tamamlayan lavabolar aynı zamanda zarif musluk armatürleriyle desteklenir. Parlak, mat, dokulu ve pürüzsüz çizgilerde bulunan zarif musluk armatürleriyle lavaboları ön plana çıkarabilirsiniz. Gümüş, altın ya da rose gold gibi renkli vitrifiye seçenekleriyle banyolara dinamik bir hareketlilik kazandırabilirsiniz. 

Banyoların Güçlü Tamamlayıcı Vitrifiye Malzemeleri

Vitrifiye ürünleri içinde klozet, pisuvar, klozet kapakları gibi tasarımlar koleksiyonun şık ve işlevsel parçaları arasında yer alır. Asma, ayaklı, duvara monte, duvara sıfır klozet seti olarak bulabileceğiniz modeller arasından banyonuzun dekorasyonuna, montaj kolaylığına ve kullanım alışkanlıklarınıza göre kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Şık ve özelleştirebilir klozet kapaklarıyla da ürünleri daha özel bir hal getirebilirsiniz. Asma klozet seçkisi minimal boyutları ve gömme rezervuar montajı ile küçük banyolar için oldukça idealdir. Ayrıca büyük banyoları daha ferah göstermek ve fonksiyonel boşluklar oluşturmak için de son derece uygundur. Ayaklı klozetler ise geçmişten günümüze kadar severek kullanılan modeller arasında yer alır. Duvara sıfır olarak montajlanan ayaklı klozetleri büyük banyolarda tercih etmek daha doğru olur. Rezervuarı gömme olmayan ayaklı klozetler için daha geniş alanlara ihtiyaç duyulur. Toplu kullanım alanlarını daha işlevsel hale getirmek için pisuvarlara ihtiyaç duyulur. Ayrıca hijyen açısından da kullanım avantajı sağlayan pisuvar modelleri modern görünümleriyle hemen her banyo dekorasyonuna uyum sağlar.

Bütçe Dostu Banyo Vitrifiye Fiyatları

Banyo vitrifiye fiyatları satın alınan ürün adeti ve grubuna göre büyük oranda değişiklik gösterir. Banyonuzda sadece musluk armatürlerini değiştirmek isteyebilirsiniz. Armatür fiyatları ile koleksiyonda bulunan lavabo ve klozet satış etiketleri birbirinden tamamen farklıdır. Ayrıca satın alınan modellerin ilave aksesuarları da fiyatlar üzerinde etkili olur. Vitrifiye ürün grubu satın alımında ise fiyatlar çok daha yüksek olabilir. Koleksiyonun çeşitliği fiyatlar üzerinde de etkili olur. Bu durum da her bütçe için uygun seçeneklerin kolaylıkla bulunmasına katkı sağlar. Çoğunlukla seramikten üretilen vitrifiye ürünlerinde boyut, renk ve model gibi unsurlar satış etiketleri üzerinde etkili olur. Kaliteli materyallerden üretilen ürünler uzun yıllar bu alandaki ihtiyaçlarınızı karşılayarak bütçenize dost olur. 

Bu bilgiler ışığı altında banyonuz için en uygun vitrifiye ürün grubunu kolaylıkla seçebilir, Koçtaş web sitesinin zengin ve her zevke hitap eden model seçeneklerinden keyifli bir yolculuğa çıkarabilirsiniz. Banyo dekorasyonuna dair aradığınız her şeyi Koçtaş web sitesinde bulabilir, online alışveriş fırsatı ile güvenli alışverişin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. 

Kaynak: HABER MERKEZİ