AK Parti Sakarya Milletvekilleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle Sağlık Bakanı olarak atanan Prof. Dr. Kemal Memişoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete, milletvekilleri Çiğdem Erdoğan, Ali İnci ve Ertuğrul Kocacık da katıldı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyaret sonrası açıklama yapan Lütfi Bayraktar, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Sağlık Bakanı olarak atanan Sn. Prof. Dr. Kemal Memişoğlu'na, Milletvekillerimiz Sn. Çiğdem Erdoğan, Sn. Ali İnci ve Sn. Ertuğrul Kocacık ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kıymetli Bakanımıza konukseverlikleri nedeniyle teşekkür ediyor, yeni görevlerinde muvaffakiyetler diliyorum." dedi.

TEMENNİDE BULUNDU

Vekil Erdoğan ise "Sağlık Bakanımız Sayın Prof. Dr. Kemal Memişoğlu’na Sakarya Milletvekillerimiz ile hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki kadrolarımız ile her alanda olduğu gibi sağlıkta da ülkemize çağ atlattık. Türkiye Yüzyılı vizyonu ile çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürerek gelişmeye ve büyümeye devam edeceğiz. Sayın Bakanımıza yeni görevinin bir kez daha hayırlı olmasını temenni ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ