Beraberindeki MHP İlçe Başkanı Burhan Namlı, AK Parti İlçe Başkanı Adem Öz, Hendek Ülkü Ocakları Başkanı Sıtkı Yaz, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman İbrahim Baş ve Meclis üyesi adaylarıyla ilçe merkezinde esnaf ziyaretlerine devam eden Başkan Babaoğlu’na destek adeta çığ gibi büyüyor.

“BİZİM ESNAF, ANKET ŞİRKETLERİNİ CEBİNDEN ÇIKARTIR”

Cumhur İttifakına gösterilen ilgiye ve desteğe teşekkür eden Başkan Babaoğlu, “Eksiklerimiz, yapamadıklarımız oldu belki ama yaptığımız doğru işler, tüm olumsuzluklara rağmen başlattığımız hizmet seferberliği bugün sahada bizlere olumlu şekilde yansıyor. Hendek esnafımız abartısız söylüyorum; Siyaseti, olup biteni çok iyi analiz eder ve her zaman en doğru anket sonucunu verir. Bizim esnafımız deyim yerindeyse anket şirketlerini cebinden çıkartır. Görüyoruz ki, esnafımız kararını vermiş. Allah hepsinden razı olsun. Bizim açımızdan tablo çok iyi durumda. Halkımız tercihini, belirsizlikten yana değil, hizmetten yana kullanacaktır” dedi.

“HALKIMIZLA HER ZAMAN DAYANIŞMA HALİNDE OLDUK”

Başkan Babaoğlu, üretken ve eser belediyeciliği yanında yapılan tüm çalışmalarda insan odaklı hareket ettiklerini de belirterek şunları söyledi:

“Evet; çok çalıştık, çok ürettik, 5 yılda bizden önceki dönemi 5’e bile katladık ama bir şeyi hiç ihmal etmedik. Her çalışmamızda kalplere dokunduk. İnsandan, yaşamdan hiç kopmadık. Acımız bir, anımız bir oldu. Pandemi döneminde dayanışma halindeydik, afetlerde yardım olduk, koştuk. Havai fişek faciasında kenetlendik, yaralarımızı hep birlikte sardık. Yılmadık, yıkılmadık. Hendek’imize sosyal alanda hep beraber değer ve katkı sağladık.”

“31 MART ZAFERİMİZ, HENDEK’İMİZİN BAŞARISI OLACAK”

“Şimdi diyoruz ki; Güçlü başkana, güçlü meclis gerek. Yeni meclis ve yeni kadrolarla kalbimiz Hendek için çarpmaya devam edecek. Cumhur İttifakı’nın 31 Mart zaferi, Hendek’imizin başarısı olacak. Biz yine hazır ve kararlıyız. Tek gayemiz, tek hedefimiz; Güçlü bir Hendek. Biz tüm hemşehrilerimizin teveccüh göstereceğine inanıyoruz. Rabbim yolumuzu açık eylesin, bizlere yine hizmet etmeyi nasip etsin. Birliğin gücüyle yine başaracağız İnşallah.”

Kaynak: Basın Bülteni